Záhradné stany 2x3m

SUPER hliníkový stan AKCIA -31%
249 € 360 € Cena s DPH Ušetríte: 111 €


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Uvažujete nad rýchlim zastrešením pieskoviska alebo posedenia na záhrade? Otravuje Vás nestabilný slnečník, ktorý musíte pri každom vánku skladať? Náš doslova multifunkčný záhradný stan môže byť to pravé pre Vás. Pohodlná nízka váha a expresné rozloženie bez montáže porovnateľné so slnečníkom môže váš problém vyriešiť. A pretože má stan 4 nohy a nie jednu ako slnečník, bude stan vždy stabilne stáť.

Konštrukcia je vyrobená z hliníkových profilov a skrutkovanými spojmi s rýchlim postavením. Teleskopické nohy umožňujú regulovať výšku stropu stanu. Záhradný stan je možné použiť aj na iné účely ako predaj tovaru, prezentácia služieb alebo zastrešenie športových aktivít vonku.

Strecha je nepriepustná. Neprepustí vodu ani slnečné lúče. Upnutie na rám je intuitívne a praktické. Môžete ju oddeliť od konštrukcie alebo ju nechať na nej a stan zbaliť. Suché zipsy nájdete na streche a stenách skoro po celom obvode. Na tento stan sme použili okolo 40 metrov suchých zipsov aby bolo použitie hračkou. Nepremokavá polyesterová látka a jej PVC vrstva vydržia dlhšie. Spoje tejto látky sú nepremokavé a naviac podlepené tepelnou páskou pre Váš lepší pocit a istotu.

Použili sme desiatky metrov suchých zipsov, ktoré sú určené z väčšej časti na uchytenie stien o stan. A to zrýchľuje použitie tohto typu zastrešenia, alebo urgentné zbalenie pred extrémnou letnou búrkou. Ku každému stanu dostanete aj 8 kusov kolíkov na bezpečné ukotvenie stanu. Kotvenie je základ a preto ho dostanete vždy zdarma. Tieto 8mm hrubé kolíky pribijete do zeme cez dierky v pätke na každej nohe.

Ak sa rozhodnete zložiť hliníkový rám so strechou môžete použiť ochranný návlek, ktorý je pribalený v krabici s rámom. Opätovné rozloženie bude potom otázkou sekúnd. Nezabudnite stan skladovať suchý v suchom. Predídete tak plesniam, ktoré môžu znehodnotiť Váš krásny a praktický záhradný stan.


Hodnotenie klientov

41 hodnotenie, 4.7/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Strecha a steny sú 100% nepremokavé. Vyrobené z veľmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC náteru (40%) s váhou plachty 330g/m2. Naše plachty sú pevnejšie ako mnohé ťažšie plachty, ktoré majú látku 25% a PVC náter 75%, pričom táto PVC vrstva má kratšiu životnosť ako látka.
 • Záhradné stany model super hliník je určený na pravidelné použitie pri sile vetra až do 40km/h!
 • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 170, 180, 190, 200 cm
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 150x35x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 0,8 mm a viac. Rám je opticky štíhlejší a odlahčený.
 • Váha 21 kg.
 • Rozmery po rozložení stánku: 195x290cm (5,6 m²)


Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 67 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Som nadmieru spokojný!

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.