Záhradné stany 2x3m

SUPER hliníkový
497 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

Uvažujete nad rýchlim zastrešením pieskoviska alebo posedenia na záhrade? Otravuje Vás nestabilný slnečník, ktorý musíte pri každom vánku skladať? Náš doslova multifunkčný záhradný stan môže byť to pravé pre Vás. Pohodlná nízka váha a expresné rozloženie bez montáže porovnateľné so slnečníkom môže váš problém vyriešiť. A pretože má stan 4 nohy a nie jednu ako slnečník, bude stan vždy stabilne stáť.

Konštrukcia je vyrobená z hliníkových profilov a skrutkovanými spojmi s rýchlim postavením. Teleskopické nohy umožňujú regulovať výšku stropu stanu. Záhradný stan je možné použiť aj na iné účely ako predaj tovaru, prezentácia služieb alebo zastrešenie športových aktivít vonku.

Strecha je nepriepustná. Neprepustí vodu ani slnečné lúče. Upnutie na rám je intuitívne a praktické. Môžete ju oddeliť od konštrukcie alebo ju nechať na nej a stan zbaliť. Suché zipsy nájdete na streche a stenách skoro po celom obvode. Na tento stan sme použili okolo 40 metrov suchých zipsov aby bolo použitie hračkou. Nepremokavá polyesterová látka a jej PVC vrstva vydržia dlhšie. Spoje tejto látky sú nepremokavé a naviac podlepené tepelnou páskou pre Váš lepší pocit a istotu.

Použili sme desiatky metrov suchých zipsov, ktoré sú určené z väčšej časti na uchytenie stien o stan. A to zrýchľuje použitie tohto typu zastrešenia, alebo urgentné zbalenie pred extrémnou letnou búrkou. Ku každému stanu dostanete aj 8 kusov kolíkov na bezpečné ukotvenie stanu. Kotvenie je základ a preto ho dostanete vždy zdarma. Tieto 8mm hrubé kolíky pribijete do zeme cez dierky v pätke na každej nohe.

Ak sa rozhodnete zložiť hliníkový rám so strechou môžete použiť ochranný návlek, ktorý je pribalený v krabici s rámom. Opätovné rozloženie bude potom otázkou sekúnd. Nezabudnite stan skladovať suchý v suchom. Predídete tak plesniam, ktoré môžu znehodnotiť Váš krásny a praktický záhradný stan.


Hodnotenie klientov

41 hodnotenie, 4.7/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Strecha a steny sú 100% nepremokavé. Vyrobené z veľmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC náteru (40%) s váhou plachty 330g/m2. Naše plachty sú pevnejšie ako mnohé ťažšie plachty, ktoré majú látku 25% a PVC náter 75%, pričom táto PVC vrstva má kratšiu životnosť ako látka.
 • Záhradné stany model super hliník je určený na pravidelné použitie pri sile vetra až do 50km/h!
 • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205 cm
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 155x35x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 0,9 mm a viac. Rám je opticky štíhlejší a odlahčený.
 • Váha 27 kg.
 • Rozmery po rozložení stánku: 195x290cm (5,6 m²)


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 216 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom