Náhradné plachty a diely rámu

Zákazníci, ktorý potrebujú diely pre stan Brimo®, rýchlo vybavíme po odoslaní tohto formulára.

Neposielajte nám fotografie konkurenčných stanov, pretože z dôvodu udržania dostupnosti dielov Brimo® a kompatibility Vám nemôžeme vyhovieť. Ak na svojom stane nevidíte značku Brimo®, kúpte si nový stan od nás a v budúcnosti nebudete mať problémy. Fotka stanu, na ktorý potrebujete diel, je nevyhnutná pre dodanie správneho dielu a pre overenie, že diel žiadate pre stan značky BRIMO®. Použitie cudzích fotografií z internetu nebude akceptované. Na fotografiu nemáme špecifické požiadavky, stačí, že ňou preukážete originalitu. Toto opatrenie sme zaviedli pre zachovanie dostupnosti dielov. Túto dostupnosť narušovali enormné dopyty na diely pre stany, ktoré boli nesprávne prezentované ako značka BRIMO®. Ďakujeme za pochopenie.

Pridaním odfoteného stanu preukážete, že diely ktoré Vám dodáme použijete na stan značky BRIMO® a zamedzíte tým aj dodaniu nesprávnych dielov.

Dopyty pre náhradné diely prijímame výhradne cez tento formulár. Prosíme, nežiadajte o diely telefonicky alebo e-mailom. Políčka označené červenou hviezdičkou (*) sú povinné.