Záhradné stany 2x2m

EXCLUSIVE hliníkový Expresná doprava zdarma Výpredaj
397 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Záhradné stany s rozmerom 2x2m ponúkajú veľa možností na využitie. Tento model a rozmer je obľúbený medzi predajcami na trhoch. Využitie si nájde aj na vašej záhrade, poskytne dostatok úložného priestoru pre záhradné náradie. Plachtoviny sú nepremokavé, stan je možné uzavrieť pomocou štvrtej steny.

Konštrukcia záhradného stanu je vyrobená z odolného hliníka, ktorý zaručuje dlhú životnosť aj pri častejšom používaní. Konštrukcia pri riadnom kotvení vydrží silu vetra až do 55km/h. Šesťhranné profily nôh zabezpečujú maximálnu stabilitu stanu. Váha celej konštrukcie je v porovnaní s oceľou o jednu tretinu ľahšia. V tomto prípade neplatí pravidlo čím ťažší tým pevnejší. Medzi popredné vlastnosti hliníka patrí nízka váha, je nehrdzavejúci, nie je potrebná povrchová úprava.

Záhradný stan si môžete objednať v ôsmych rôznych farbách. Plachtoviny nevyblednú, sú odolné voči UV žiareniu. Výborne sa aplikujú na konštrukciu, sú napnuté na stane vďaka precíznemu šitiu na mieru. Na výrobu bolo použité polyesterové vlákno. Vnútorná strana plachtovín je z PVC materiálu ktorý garantuje vodeodolnosť. Voda nemá šancu preniknúť cez podlepené dva krát prešité spoje. Balenie obsahuje tri plné bočné steny, ktoré je možné použiť aj jednotlivo podľa potreby.

5 ročná záruka pre spotrebiteľa je garancia kvality tovaru. V prípade poškodenia konštrukcie ponúkame zákazníkom  náhradné diely a  servis konštrukcie zadarmo. Diely záhradného stanu sú skrutkované, výmena poškodeného dielu je hotová v priebehu niekoľkých sekúnd. Správnym používaním a kotvením stanu zvyšujete jeho životnosť. Kotvenie stanu je dôležité, je nutné ho ukotviť aj v prípade bezvetria a krásneho počasia.

Balenie stanu obsahuje: Exclusive hliníkovú konštrukciu, strešnú plachtovinu, tri plné bočné steny, kolíky na ukotvenie a ochranný návlek na konštrukciu. K stanu si môžete doobjednať doplnky ako sú štvrtá stena s dverami, pieskové vaky na ukotvenie, markízu a mnoho ďalších praktických doplnkov.


Hodnotenie klientov

49 hodnotenie, 4.8/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Záhradný stan model exclusive hliníkový na časté použitie pri sile vetra až do 60km / h!
 • Stan obsahuje: Nepremokavá strecha a 3 samostatné steny na zipsy, masívny rám + 8 kotviacich kolíkov, taška na plachtoviny a návleková taška na konštrukciu.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 155x30x30cm.
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
 • Pôdorys stanu: 195x195cm (3,8 m²)
 • Váha 23 kg.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!