Svadobný stan 4x8m

PREMIUM hliníkový
1 697 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 12 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

Svadba vo voľnom priestranstve sa stáva čoraz viac populárnejšia. Aby sa vaša svadba stala skutočne nezabudnuteľným zážitkom ponúkame vám svadobný stan pre dokonalú atmosféru. Čistý štýl, decentný dizajn, romantické zážitky pre veľkolepé okamihy. Svadobný stan 4x8m je ideálne zastrešenie hostí, svadobného stolovania, tanečného parketu a hudby.

Svadobný stan je vyrobený v prvotriednej kvalite. Stan sa skladá z ľahkej a robustnej hliníkovej konštrukcie. Veľký dôraz sme kládli na bezpečnosť a preto sme pri výrobe konštrukcie zvolili šesťhranný profil, ktorý zabezpečuje perfektnú stabilitu stanu aj pri sile vetra až do 70 km/h. Vďaka našej precíznej výrobe a starostlivosti o materiál garantujeme vysoký štandard pre vašu svadbu.

Nožnicová konštrukcia so skrutkovanými spojmi z eloxovaného hliníka sa jednoducho rozkladá. Šetrí váš čas takže sa môžete venovať prípravám svadobnej výzdoby aby stan pôsobil slávnostným dojmom. Výška stanu je možné regulovať, stan je flexibilný a jeho mobilitu rozhodne oceníte.

Impregnované plachtoviny vrátane strechy sú nepremokavé, odolné voči UV-žiareniu, vetru a dažďu. Tri plné steny sa upevňujú po obvode pomocou suchého zipsu a na stranách klasickým zipsom. Plachty sú dokonale našponované, pri ich upevnení nevznikajú medzery a tak dokonale chránia pred intenzívnym slnkom a pôsobia esteticky. Vysokokvalitný polyester s PVC vrstvou garantujú 100% nepremokavosť a podlepené spoje sú dvojitou ochranou pred vznikom vlhkosti a pretekania.

Na konštrukciu poskytujeme náhradné diely a servis zadarmo. Kotviace kolíky sú súčasťou balenia. 5 ročná záruka pre spotrebiteľa je dôkazom, že je pre nás zákazník dôležitý. Ak máte otázky náš odborný tím vám rád pomôže. Vyberte si svadobný stan s ktorým zabezpečíte veľkú dávku romantiky a luxusu v priestoroch kaštieľa alebo parku.


Hodnotenie klientov

54 hodnotenie, 5/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Svadobný stan 4x8m, model premium hliníkový pre intenzívne použitie pri sile vetra až do 70km / h!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímatelné steny upevnené pomocou suchého zipsu + 12 kotviacich kolíkov a ochranný návlek!
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 200x60x35cm.
 • Pôdorys stanu: 400x800cm (32 m²)
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
 • Váha 92 kg.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 202 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Som nadmieru spokojný!

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!