Naspäť

Svadobná hostina pod záhradným stanom

Nádherné svadobné stany. Ceny podľa Vašich predstáv, zabezpečujeme rýchlu dopravu priamo k Vám. Svadba pod holým nebom - Výnimočná udalosť so stánkami HAGO

Svadba znamená výnimočnú chvíľu vo Vašom živote. Taká svadba nie je síce jednoduchou záležitosťou, musíte sa zaoberať každým detailom. Plánujete dátum, hľadáte priestor, zaoberáte sa počtom hostí a vyberáte menu na svadobnú hostinu. To však nie je všetko.  Je potrebné zohnať svadobné šaty, svadobné prstene, vybrať kyticu , skočiť za aranžérkou ohľadom výzdoby svadobného priestoru a doriešiť hudbu. Vybaviť kameramana a fotografa, ktorí sa postarajú zvečniť tieto nezabudnuteľné okamihy. 


Čo tak si povedať svoje áno pod holým nebom? Či si už vyberiete civilný obrad alebo cirkevný, môžete si svoje áno povedať napríklad v zámockom parku. Organizácia svadby vonku je skvelou možnosťou ako sa cítiť voľnejšie než byť zavretý medzi štyrmi stenami alebo v nejakej rokovacej miestnosti.  Svoju kreativitu doplníte výzdobou priestoru, kde  naplno môžete realizovať svoje nápady a jednoducho popustiť uzdu fantázií. 


Sny o romantickej a ideálnej svadbe pod záhradným stanom


Záhradný stánok vyzdobený bielym baldachýnom a aranžované biele kvety v kovových stojanoch. Úžasnú atmosféru dotvára otvorené priestranstvo. Slnečné lúče odrážajú trblietavé odrazy strieborného príboru. Ako by sme mohli zabudnúť na tieto dokonalé momenty?

Ako firma ktorá sa špecializuje aranžérstvom sú  záhradné stánky vynikajúcim riešením.  A nielen pre firmu, stánky HAGO využije naozaj každý jedinečne. Môžete si usporiadať hostinu doma  v záhrade, alebo pri organizácií narodeninovej oslavy. Stánky HAGO využijete viacnásobne.  


Konštrukcia sa jednoducho rozkladá, časovo to zvládnete do jednej minúty a to sa vôbec nemusíte namáhať. Jednoduché rozloženie Vám umožní venovať sa časovo náročnejším veciam, ktoré je potrebné vybaviť pri organizácií svadby.


Vyberte si z našej ponuky a kontaktujte nás. Vieme Vám pripraviť skvelé zážitky.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Som nadmieru spokojný!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup