Stan 3x3m

PREMIUM hliníkový
797 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

Premium hliníkový stan patrí k najkvalitnejšiemu produktu na trhu. Štýlový dizajn stanu má vynikajúce prezenčné vlastnosti, využijete ho nielen v súkromnom sektore ale aj na firemné účely. Na výrobu stanu boli použité najmodernejšie technológie, ktoré sme každým rokom vylepšovali. Premium hliníkový stan je vhodný pre extrémne podmienky s odolnosťou voči vetru až do 70 km/h.

Konštrukcia pozostáva zo špeciálne tvrdeného hliníka. Oproti väčšine iných kovov hliníková konštrukcia nehrdzavie. Vďaka nožnicovému systému je rozloženie hliníkových profilov nenáročné a rýchle. Pomerne nízka hmotnosť vzhľadom na množstvo použitého materiálu umožňuje jednoduchú prepravu a manipuláciu so stanom. Celá konštrukcia je skrutkovaná, takže jednotlivé diely je možné vymeniť. Polymérové kompozitné časti sú odolné voči rozbitiu a tým sú odolnejšie ako plastové spoje.

Nohy v tvare hexagonu /šesťhranný profil/ umožňujú dokonalú stabilitu stanu. Čím viac hrán má noha stanu tým viac je stan stabilnejší. Noha stanu je opatrená patkami ktoré sú vyrobené z pevnej pozinkovanej ocele. Ukotvenie kolíkmi do otvorov na pätkách umožňuje vynikajúcu fixáciu stanu. Kotviace kolíky dodávame k stanu zdarma. Výškovo nastaviteľná strecha je v dvoch stupňoch. Najvyšší stupeň je 207 cm, čo predstavuje výšku vchodu do stanu. Ak chcete stan stabilizovať voči bočnému vetru, odporúčame použitie kolíkov s lanami. Dostupné sú na našej stránke pod doplnkami.

Plachtoviny sú nepremokavé a vyrobené z kvalitného polyesteru s PVC vrstvou. Ponúkajú ideálnu ochranu voči nepriaznivým poveternostným vplyvom. Spoje sú tepelne podlepené a zabezpečujú ochranu proti pretekaniu a vlhkosti. Plachtoviny sa po obvode strechy upevňujú pomocou suchého zipsu a na bokoch pomocou klasického zipsu. V bodoch kde dochádza ku kontaktu medzi konštrukciou a plachtovinou sú vystužené časti, ktoré zabraňujú treniu a tým poškodeniu materiálov a zníženiu životnosti stanu.

S kúpou stanu získate 5 ročnú záruku pre spotrebiteľa a náhradné diely , servis konštrukcie vieme zabezpečiť /viac informácií nájdete v našich obchodných podmienkach.


Hodnotenie klientov

54 hodnotenie, 4.8/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Stan 3x3m, model premium hliníkový pre intenzívne použitie pri sile vetra až do 70km / h!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 155x30x30cm.
 • Rozmery po rozložení stánku: 290x290cm (8,4 m²)
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
 • Váha 44 kg.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 201 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.