Skladací altánok 3x6m

EXCLUSIVE oceľový
797 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 12 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

U objemnejších stanoch 3x6m je odolnosť voči vetru obzvlášť dôležitá. Pri tejto veľkosti je to pre vietor veľká prekážka, ktorá mu bráni v ceste. Skladací altánok Exclusive je s vetrom kamarát a hravo mu odolá. Dôvod prečo tento stan nemá problém ani pri silných vetroch nie je iba v kúzle šiestich nôh, ale v pevnej a ťažšej konštrukcií. Tento stan hravo rozloží jedna osoba, alebo 2 menej fyzicky zdatné osoby.

Nožnicový systém sa veľmi hladko rozťahuje. Tomuto hladkému rozkladaniu dopomáhajú nylonové spoje ktoré zabraňujú treniu sa kov o kov. Naviac sú nylonové konektory odolné voči úderom, hrubým nárazom a ohýbaniu. To je dôvod prečo neevidujeme problémy s nylonovými časťami stanu a pokladáme ich za výhodnejšiu variantu v porovnaní s oceľovými konektormi.

Všetko ostatné je pevná, kvalitná oceľ vyrobená z hrubých profilov. Profily sú ošetrené kvalitným modrým lakom ktorý je odolný aj voči menej šetrnému zaobchádzaniu. Pätky, ktoré sú neustále v kontakte so zemou sú pozinkované a hrubostenné. Vzhľadom na hrúbku je deformácia pätky ťažko predstaviteľná. Každá pätka má 2 dierky na ukotvenie kolíkmi ktoré sú v cene stanu.

Strešná plachta a steny skladacieho altánku sú samozrejme nepremokavé a majú dvojitú ochranu voči premoknutiu. Precízne prepracovanie plachtovín je u najvyššej rady Exclusive oceľ pochopiteľné. O množstve detailov ktoré vám predĺžia životnosť stanu sa môžete presvedčiť v galérií. Množstvo ochranných prvkov a kvalitná polyesterová látka + PVC náter ktorý obsahuje málo recyklátu a kalcia Vám dajú to za čo ste si zaplatili.

Detaily tohto stanu nie sú iba na predĺženie životnosti stanu, ale aj pre uľahčenie použitia. Nylon na konštrukcií zabraňuje mixovaniu stanu pri vetre a robí ho tuhým. Strecha má rýchle nylonové klipy na zafixovanie strechy o rám. Steny sa upínajú na strechu hrubým suchým zipsom ktorý aplikujete vzhľadom na hrúbku aj po slepiačky a aby sme zamedzili medzerám medzi stenami použili sme nylonová zips po stranách.


Hodnotenie klientov

55 hodnotenie, 4.9/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Rozkladací stan model Exclusive oceľový na extrémne použitie pri sile vetra až do 60km/h!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Rám: Oceľové profily vnútornej hrúbky 1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Nožnicový systém so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele so samozaistujúcimi patentami na nohách v tvare hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotnou zárukou (okamžitá výmena) s lepšími vlastnosťami ako zliatinové a oceľové spoje. Konektory zabraňujú hrkaniu pri silnom vetre.
 • Rozmer zloženého stanu 155x55x30cm
 • Pôdorys stanu: 290x570cm (16,5 m²)
 • Váha 61 kg.
 • Regulácia stropu ponúka 4 výškových stupňov: 175, 185, 195, 205 cm.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 201 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem