Naspäť

Silvestrovská zábava v Party stane

Jednoduché rozloženie, vynikajúce cenové relácie, garantujeme vysokú kvalitu a stabilitu. Záruka 5 rokov, zabezpečíme rýchly dovoz. Silvester - Vydarená akcia s Hago stánkami

Ako každý rok máme pred dverami Silvestrovskú zábavu. Veď je potrebné aby sme si spomenuli na uplynulý rok, zhodnotili naše zážitky, úspechy a s noblesou privítali Nový rok. Pri takejto príležitosti chceme tieto chvíle stráviť s rodinou či priateľmi. Namiesto v uzavretých priestoroch alebo v reštaurácií predstavuje party stan skvelú alternatívu. V prípade nepriaznivého počasia, či už je zamračené alebo prudko prší, párty stan je vhodný aby chránil hostí pred uvedenými nepriaznivými vplyvmi. Čo sa týka poveternostných podmienok, je možné ukotviť stan pieskovými vakmi, aby sa zabezpečila stabilita stánku. 

V party stane by nemal mal nikto pocit chladu a preto sú ideálnou voľbou  terasové ohrievače. Sú rýchlo pripravené na použitie a ich regulácia teploty je veľmi jednoduchá. Počas dlhej Silvestrovskej noci nie je potrebné sa o ohrievače starať. Sálajúce teplo a pohľad na horiaci oheň pôsobí doslova magicky a vytvorí relax ktorý si môžete dopriať počas dlhých zimných nocí. Prostredníctvom tejto útulnej atmosféry sa môžete tešiť na odpočítavanie posledných sekúnd starého roka. 

Zariadenie v party stane


Skladacie stoly, skladacie lavice či stoličky Lifetime je možné zabezpečiť firmou  HAGO. Plastové lavice majú plastovú sedaciu časť s oceľovými nohami. Veľmi ľahko sa prenášajú a sú úplne vhodné na gastro akcie vonku. Rovnako ľahko ako konštrukciu party stánku je ich rozloženie alebo zloženie záležitosťou do pár sekúnd. 

Tanečná plocha, bufet či nápojový bar – to všetko je nutné vybaviť aby sa hostia cítili dokonale a plnohodnotne. Výzdoba silvestrovského priestoru  nafukovacími balónikmi, girlandami, konfetami či silvestrovské stolovanie prinesú dokonalý efekt. V závislosti od veľkosti stánku môžu byť pod stropom umiestnené girlandy v rôznych farebných prevedeniach alebo iné dekoratívne prvky, ktoré opticky znížia strop stánku. Kryštálové a perlové dekorácie na obrusoch s trblietavým tylom uprostred stola vdýchnu pocit luxusu. Vypustenie lampiónov šťastia – na lampióny môžete napísať  želania a tak ich vypustiť k nebu, čo vyzerá úžasne.

Nápoje a jedlá 


Nahliadnime na tradície, ktoré sa spájajú so Silvestrovskou večerou. Obvykle sa podávajú jedlá ako na Štedrý večer –  hubová polievka alebo kapustová polnočná polievka, opekance s makom, či vianočné oplátky. Nepochybne k večeri patrí kapor so zemiakovým šalátom. Na prípitok je vhodný aperitív, medovina a s príchodom Nového roku sa podáva šampanské. Ako dieťa si spomínam, že sme mali pred hlavným jedlom zjesť oplátky s medom a cesnakom. Med mal charakterizovať prijať dobré veci v živote a cesnak, že mám prijať i tie zlé. Priznám sa, že s tým som problém nemala, no viac som mala potiaže s chuťovými kombináciami :) 

Nech už sú zvyky a tradície akékoľvek, všetko záleží od toho aké je stanovené menu šéfkuchárom, ktorý určite zvažoval výber vynikajúcej gastronómie aby ulahodil chuťovým bunkám silvestrovských hostí. 


DJ a hudba


K veľmi dôležitým faktorom patrí zábava a hudba. Či už máte na pódiu živú hudbu alebo DJ-a  jednoznačne sa postará o najlepšie silvestrovské songy. Dotvoria Silvestrovskú noc o perfektnú atmosféru. Pri bare sa môže niesť zvukový podmaz aby sa hostia nerušili pri konverzácií. 

Prichádza chvíľa, keď si vychutnávame silvestrovský ohňostroj so špičkovou svetelnou show.  Nezabudnuteľný zvukový a svetelný efekt, štrngajúce poháre so šumivým šampanským – to všetko signalizuje skvelé zakončenie starého roka. 

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Som nadmieru spokojný!

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.