Párty stany 3x3m

EXCLUSIVE hliníkový stan AKCIA -33%


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Medzi najpredávanejší a najobľúbenejší rozmer patrí jednoznačne party stan 3x3m. Ak potrebujete rýchlo zastrešiť priestor použite stan s nožnicovou konštrukciou. Konštrukcie stanov boli navrhnuté a vyrobené na časté skladanie a rozkladanie. Využiť ho môžete doma na súkromné účely, avšak je vhodný aj na profesionálne používanie.

Na výrobe konštrukčných dielov sme si dali záležať. Boli použité najkvalitnejšie materiály. Hliníková konštrukcia sa pýši nízkou váhou, detailným spracovaním, tuhosťou. Samozaisťujúce patenty uľahčia rozkladanie stanu. Nylonové spoje ktoré spájajú jednotlivé diely na konštrukcií sú odolné voči prasknutiu, nárazu, deformácií. V prípade poškodenia je výmena jednotlivých dielov jednoduchá.

Husto tkané plachtoviny s PVC vrstvou sú nepremokavé a takisto sú odolné voči UV žiareniu. Na výber máte z ôsmych farieb. Strešné plachtoviny sa upevňujú pútkami o konštrukciu stanu. Rohy stanov sú vybavené kovovými očkami ktoré slúžia na sekundárne kotvenie stanu. Steny stanov sa pripevňujú pomocou 5cm hrubého suchého zipsu o strešnú plachtovinu po celom obvode. Keďže sú steny jednotlivé, môžete ich používať podľa potreby. Stan je možné uzavrieť len čiastočne alebo dokonca aj úplne pomocou štvrtej steny.

Päť ročná záruka pre spotrebiteľa je benefit ktorý dostanete zakúpením stanu. Prvé dva roky od kúpy Vám zabezpečíme náhradné diely na konštrukciu zadarmo. Bližšie informácie nájdete v obchodných podmienkach. K náhradným dielom sa dostanete jednoducho, vyplnením formulára na našej stránke.

Radi by ste vlastnili originálny jedinečný stan? Zaoberáme sa aj výrobou potlače. Stan si môžete dať potlačiť podľa predstáv. Potlač realizujeme nažehľovacou a sublimačnou technológiou. Stačí ak nám pošlete Vašu predstavu a grafiku v požadovanom formáte, my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku a vizualizáciu potlače.


Hodnotenie klientov

54 hodnotenie, 4/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Párty stany model exclusive hliníkový na časté použitie pri sile vetra až do 55km / h!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek. Voliteľné príslušenstvo: 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,2mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 155x30x30cm.
 • Pôdorys stanu: 300x300cm (9 m²)
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 207cm.
 • Váha 36 kg.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 89 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Som nadmieru spokojný!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie