Rozkladacie stany 2x2m

PREMIUM oceľový stan AKCIA -32%
259 € 380 € Cena s DPH Ušetríte: 121 €


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Priestorovo úsporný rozkladací stan 2x2m modelovej rady Premium oceľ je vhodný pre zastrešenie menšieho počtu 1-4 ľudí. Opticky zaberá menej miesta preto môže byť vhodný na zastrešenie audio aparatúry na outdoor koncertoch. Vzhľadom k tomu že sa jedná o najmenší rozmer nie je v ňom priestor na tancovanie.

Stan je vyrobený z veľmi kvalitných hrubostenných oceľových profilov s väčším objemom. To je dôvod prečo je tento model pevný. Nohy majú 6 hranný profil s veľmi hrubou pätkou cez ktoré upevníte kotviace kolíky ktoré sú vždy v cene. Modrý noblesný náter pôsobí nadčasovo a veľmi dobre odoláva nárazom.

Spoje sú skrutkované a aj keď je stan ťažko zlomiť vždy tu máme náhradné diely, ktoré dávame prvé 2 roky zdarma (bližšie info. v obchodných podmienkach). Pre zvýšenie tuhosti rámu sme použili drahé nylonové spoje, ktoré majú lepšie vlastnosti ako oceľové konektory. Aj preto sa Vám stan nebude triasť a hrkotať.

Strecha a steny sú základ stanu pred nepriazňou počasia. Látka ktorá je použitá je hodnotnejšia v porovnaní s lacnejšími modelmi z našej ponuky ale aj na trhu. Spracovanie, detaily a šitie je na vysokej úrovni. Látka ako aj spoje sú nepremokavé a naviac podlepené tepelnou páskou. Látka má z vnútornej strany PVC vrstvu, ktorá robí väčší chládok. Na fotkách môžete vidieť kvalitu, ktorú pri tomto stane ponúkame.

Po aplikácií 3 stien, ktoré sú vždy súčasťou balenia stanu máte jednu stranu otvorenú na prezentáciu, avšak ak chcete stan uzavrieť pred vetrom a zimou môžete tak urobiť príplatkovou štvrtou stenou s dverami a oknom. Stenu nájdete na stránke v doplnkoch. Uchytenie stien je zjednodušené za pomoci hrubého suchého zipsu a 8mm nylonových zipsov po stranách.


Hodnotenie klientov

51 hodnotenie, 4/5

Parametre

 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Rozkladací stan model premium oceľový na extrémne použitie pri sile vetra až do 55km / h!
 • Stan obsahuje: Nepremokavá strecha a 3 samostatné steny na zipsy, masívny rám + 8 kotviacich kolíkov, taška na plachtoviny a návleková taška na konštrukciu.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Rám: Oceľové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší.
 • Nožnicový systém so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele so samozaistujúcimi patentami na nohách v tvare hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotnou zárukou (okamžitá výmena) s lepšími vlastnosťami ako zliatinové a oceľové spoje. Konektory zabraňujú hrkaniu pri silnom vetre.
 • Rozmer zloženého stanu 155x30x30cm
 • Pôdorys stanu: 200x200cm (4 m²)
 • Váha 34 kg.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 2 výškové stupne 195, 207cm.
 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!


Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 77 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.