Rozkladací stan 2x3m

EXCLUSIVE hliníkový
597 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

Rozkladací stan s obdĺžnikovým pôdorysom je možné rozložiť na želanom mieste za pár sekúnd. Poskytne dostatok miesta pre menšie rodinné posedenie. Svoje využitie si nájde aj na výstavách, ako predajný stánok alebo môže poslúžiť aj ako strieška nad pieskoviskom alebo detským bazénom.

Nožnicový systém konštrukcie garantuje jednoduché rozloženie stanu bez námahy. Pri stavbe nie je potrebné použiť fyzickú silu, zvládne ho postaviť jeden človek bez použitia náradia. Konštrukčné elementy sú spájané nylonovými spojmi. Nylonové spoje sú omnoho kvalitnejšie ako zaužívané oceľové spoje. Oceľové spoje sa ohnú deformujú, toto sa pri nylone nestane. Kvalitný nylon je nárazu vzdorný, nie je možné ho zdeformovať, ohnúť. Počas testovania, sa na konektory vyvíjala hrubá sila, ťažká váha, neprirodzená teplota. Vo všetkých smeroch obstál tento materiál.

Husto tkaná polyesterová látka ktorá s PVC vrstvou zaistí bezpečie pod stanom. Plachtoviny sú samozrejme vode-odolné. Namáhané časti plachtovín, kde sa konštrukcia priamo dotýka látky sú spevnené. Šitie je dvojité a podlepené. Samozrejmosť prémiových plachtovín je aj odolnosť voči UV žiareniu. Po rokoch používania sa plachtovina opotrebuje. V prípade, ak chcete oživiť váš stan a konštrukcia je bezchybná, môžete si objednať plachtoviny na stan za výhodné ceny. Nie je potrebné zakúpiť si celý stan.

Pri výrobe stanu boli použité komponenty prvej triedy. Hrúbka profilov je v rozmedzí od 1,2mm až do 5mm v závislosti od dielu. Vnútorné profily sú spevnené, dôležitá je hrúbka materiálu nie vonkajší priemer. Spoje sú skrutkované a spájané nylonovými spojkami. Zdarma poskytujeme náhradné diely a servis na konštrukcie. Výmena dielov je jednoduchá, zvládnete ju bez komplikácií.

Rozkladací stan má všestranné využitie. Je vhodný na použitie v interiéry ale aj v exteriéry. Nožnicový mechanizmus oceníte pri preprave stanu. Zložený stan pohodlne prenesiete na želané miesto v kufri auta. Počas skladovania taktiež nezaberie veľa miesta. Plachtoviny môžete skladovať oddelene od konštrukcie.


Hodnotenie klientov

62 hodnotenie, 4.8/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Rozkladací stan model exclusive hliníkový na časté použitie pri sile vetra až do 60km / h!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 155x45x30cm.
 • Pôdorys stanu: 195x290cm (5,6 m²)
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
 • Váha 31 kg.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 216 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!