Rozkladací altánok 3x4,5m

EXCLUSIVE hliníkový stan AKCIA -39%
499 € 820.90 € Cena s DPH Ušetríte: 321.90 €


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Rozkladací altánok s rozmerom 3x4,5m sa radí medzi jednotky na trhu. Pomerne veľký rozmer stanu s praktickým nožnicovým mechanizmom obľubujú najmä majitelia záhrad, a organizátori menších slávností. Stan je vhodný na rodinné oslavy, pohodlne sa pod stan zmestí aj viacčlenná rodina. Napriek veľkosti sa stan jednoducho rozkladá, rozloženie zvládne aj jedna osoba.

Hliník je najpoužívanejší materiál v dnešnej dobe. Vyniká spomedzi ostatných kovov vďaka svojim bezkonkurenčným vlastnostiam. Pri výrobe sme taktiež použili eloxovaný hliník v kombinácií s nylonovými spojmi. Spojením týchto dvoch prémiových materiálov vznikol naozaj odolný stan ktorý patrí medzi jednotky na trhu. Altánok je vhodný na časté používanie v exteriéroch aj interiéroch.

Nepremokavé plachtoviny utkané z oxford látky s vnútornou PVC vrstvou sa postarajú o maximálnu ochranu. Bočné steny tak ako i strešná plachtovina sú 100% nepremokavé. Na čistenie je postačujúce použiť čistú vodu. Pri väčšom znečistení môžete použiť jemný čistiaci prostriedok. Agresívne prostriedky a bielidlá môžu plachtoviny nenávratne poškodiť. Počas skladovania musia byť plachty riadne vysušené, v opačnom prípade sa môže objaviť pleseň na povrchu plachtovín.

Všetky diely na rozkladacom altánku sú vymeniteľné. Spoje sú skrutkované, čo uľahčí prácu pri výmene poškodeného dielu. Konštrukcia stanu pri riadnom kotvení vydrží silu vetra až do 55km/h. Prepracovaný nožnicový systém altánku oceníte v situácií, ak je potrebné stan rýchlo zložiť. Takáto situácia môže nastať príchodom nečakanej búrky kde sila vetra v nárazoch presiahne 55 km/h. Stan je potrebné ukotviť bez ohľadu na poveternostné podmienky.

Potrebujete sa zviditeľniť medzi vystavovateľmi na výstave? Vyrobíme Vám stan podľa vašich predstáv. Logo vašej spoločnosti vytlačíme priamo na plachtovinu Vášho altánku. Vznikne Vám perfektný reklamný nástroj, pod ktorým môžete odprezentovať svoje služby alebo predávať svoj tovar. Bola by škoda nevyužiť túto možnosť. Profesionálny reklamný stan osloví potencionálnych zákazníkov. Buďte o krok vpred pred konkurenciou.


Hodnotenie klientov

21 hodnotenie, 4/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Rozkladací altánok model exclusive hliníkový na časté použitie pri sile vetra až do 55km / h!
 • Stan obsahuje: Nepremokavá strecha a 3 samostatné steny na zipsy, masívny rám + 8 kotviacich kolíkov, taška na plachtoviny a návleková taška na konštrukciu.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,2mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 155x45x30cm.
 • Pôdorys stanu: 300x450cm (13,5 m²)
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 207cm.
 • Váha 45 kg.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 89 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom