Reklamný stan 4x6m

PREMIUM hliníkový
1 397 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

Reklamný stan 4x6m je vysoko funkčný a kvalitný hliníkový stan. S potlačou firmy je ideálny na použitie na veľtrhoch, firemných podujatiach alebo výstavách. So stanom naštartujete svoj biznis a zvýšite predaj. Vďaka našim inováciám sme vyvinuli kvalitný produkt ktorý získal prvenstvo na trhu.

Konštrukcia pozostáva z šesťhranného hliníkového profilu. Premyslený nožnicový mechanizmus umožňuje rýchle a ľahké rozloženie stanu. Hoci sa jedná o väčší rozmer, na jeho rozloženie postačia 1-2 osoby. Kvalitné polymérové kompozitné spoje sú odolné voči zlomu. Skrutkovaná konštrukcia je praktickým riešením hlavne pri výmene dielov. Nohy v tvare hexagonu sú vybavené s hrubou pätkou a starajú s o perfektnú stabilitu a pevnosť stanu aj v extrémnych podmienkach.

Polyesterové plachtoviny s PVC vrstvou, ktoré sú súčasťou balenia sú nepremokavé, takže už nemusíte riešiť, či sa prezentácia bude konať v interiéri alebo exteriéry. Tepelne podlepené švy garantujú dvojitú ochranu proti vlhkosti a pretečeniu. Tri plné steny sú odnímateľné a sú ideálnou alternatívou v prípade nepriaznivých poveternostných vplyvov.

Potlač vykonávame sublimáciou – celoplošná potlač alebo nažehľovacou potlačou. Sublimačný proces má za výsledok vynikajúci efekt prevedenia. Grafika je aplikovaná priamo do polyesterovej tkaniny a zaručuje potlač, ktorá je odolná proti poškriabaniu a UV-žiareniu. Vďaka impregnácií polyesterovej látky je reklamný stan obzvlášť odpudzujúci špinu a vodu.

Rovnako sú súčasťou balenia aj kotviace kolíky. Pomocou kotviacich kolíkov stabilne ukotvíte stan na trávnatej ploche alebo použijete pieskové vaky na betónovom povrchu. Na streche sa nachádzajú upevňovacie slučky pomocou ktorých upevníte stan pomocou lán s kolíkmi. Takto zafixujete stan proti bočnému nárazovému vetru. K stanu získate 5 ročnú garanciu pre spotrebiteľa. Vyberte si reprezentatívny kvalitný produkt na intenzívnu prezentáciu vašej spoločnosti.


Hodnotenie klientov

62 hodnotenie, 5/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Promo stan 4x6m, model premium hliníkový pre intenzívne použitie pri sile vetra až do 70km / h!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímatelné steny upevnené pomocou suchého zipsu + 12 kotviacich kolíkov a ochranný návlek!
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 200x55x35cm.
 • Pôdorys stanu: 400x600cm (24 m²)
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
 • Váha 71 kg.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 202 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom