Promo stan 4x4m

PREMIUM hliníkový
897 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

Promo stan 4x4m bol vyvinutý špeciálne pre vysoké nároky a dlhodobé použitie. Promo stany je možné individuálne potlačiť buď celoplošne s autentickými fotografiami či motívom alebo logom a nápisom. Stanú sa originálnym reklamným prvkom. S promo stanmi upútate pozornosť zákazníkov, čím napredujete k úspešnému marketingu a zviditeľnenie vašej firmy. S rozmerom 4x4m získate obrovský reklamný priestor.

Moderný vzhľad, stabilita a ľahká údržba patria k rozhodujúcim faktorom pri výbere promo stanu. Stabilná hliníková konštrukcia zabezpečí, že Vaša prezentácia produktov alebo firmy nebude narušená nepredvídateľným počasím. Konštrukcia odoláva silnému nárazovému vetru, chladu či teplotným výkyvom. Hliník nehrdzavie a preto je vhodný nielen na prezentáciu vo vnútorných priestoroch ale aj vo vonkajšom prostredí. Šesťhranné profily garantujú najvyššiu stabilitu a odolnosť voči zlomu. Odolávajú vetru až do 70 km/h čo sa vyrovná extrémnym podmienkam.

Nepremokavé plachtoviny majú vysokú ochranu pri UV-žiareniu. Zachovajú si svoju farbu aj pri intenzívnom používaní a to celoročne. Aj keď meteorológovia hlásia krásny slnečný deň, môže sa ich predpoveď veľmi rýchlo zmeniť. Promo stan chráni pred dažďom a vetrom. Tak sa Vaša prezentácia nebude musieť skončiť kvôli nepriaznivému počasiu. Vďaka vysoko účinnému polyesteru odpudzujúcemu špinu je údržba plachtovín jednoduchá.

Potlač robíme dvomi spôsobmi: nažehľovacia a sublimačná. Pri sublimačnej potlači /CMYK sa stan potláča ešte pred zošitím stanu. Motív je aplikovaný priamo do látky. Jedná sa o celoplošnú potlač. Výrobný proces sublimácie trvá 2-3 týždne. Nažehľovacia potlač sa vykonáva nasledovným spôsobom: do fólie sa vyreže logo alebo nápis a následne sa motív nažehlí na plachtovinu. Výrobný proces trvá 2-3 pracovné dni. Na výrobu je potrebná grafika vo vektore. Náš tím z grafického oddelenia vám vypracuje vizualizáciu, poradí Vám ako ktorý spôsob potlače je pre vás vhodný.

Nakoľko sa po dlhšom čase používania sa môže materiál opotrebovať, mysleli sme hlavne na praktickosť a výmenu dielov konštrukcií. Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo. 5 ročná garancia je istotou, že ste si zabezpečili kvalitný výrobok a potlačou ste získali svoj originálny reklamný pútač.


Hodnotenie klientov

68 hodnotenie, 4.9/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Promo stan 4x4m, model premium hliníkový pre intenzívne použitie pri sile vetra až do 70km / h!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímatelné steny upevnené pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek!
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 200x35x35cm.
 • Pôdorys stanu: 400x400cm (16 m²)
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
 • Váha 56 kg.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 206 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup