Predajný stánok skladací 2x3m

PREMIUM oceľový stan Expresná doprava zdarma AKCIA -33%
329 € 492 € Cena s DPH Ušetríte: 163 € Skladom


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Najlepšia voľba na predajné účely na jarmokoch a výstaviskách. Dlhodobo evidujeme zvýšený záujem vystavovateľov o predajný skladací stánok v rozmere 2x3m. Pretože stan zaberá menej priestoru do vnútra (2m), zaplatíte menej za trhové miesto. Výhoda je že prezentačná strana bude mať stále 3m rovnako ako je to u stanu 3x3m za ktorý budete na výstavisku platiť o 30% vyšší nájom. Pravidlo na výstavisku je neúprosné čím väčšia prezentačná strana obchodníka tým väčšia pravdepodobnosť predaja tovaru.

Naviac rám Premium oceľ je robustný, stabilný a pevný preto nemusíte mať obavy pri prezentácií či predaji tovaru. Pri silnom vetre a správnom kotvení zažijete komfort ktorý by Vám bol ukrátený ak by ste kúpili lacnejšie stany na trhu. Tento komfort v stabilite a rýchlom rozkladaní oceníte nie len vy ale aj zákazníci. Kvalitná tmavomodrá farba rámu ochráni pred koróziou a dodá vášmu predaju imidž.

K stanu máme široký výber farieb, ktoré nájdete na látkach z polyesteru v najvyššej kvalite. Stan je nepremokavý a má dvojitú ochranu voči premoknutiu. V cene stanu sú vždy 3 steny a ak si chcete skoro hermeticky uzavrieť stan za pomoci štvrtej steny s dverami a oknom, môžete si ju dokúpiť zvlášť na našej stránke.

Strechy a steny sú prepracované do detailov, aby stan vyzeral luxusne čo je v plnom kontraste s menej príťažlivými stanmi na výstave u ktorých sa pri výrobe šetrí na nákladoch kde sa dá. Aj najlepší produkt na svete musí byť zabalený v adekvátnom produkte a stan zastrešuje (zabaľuje) váš predaj produktov. Vstúpte do nového desaťročia správnou voľbou, nasledujte predajné trendy a uspejete!

Pre maximálny vrchol propagácie Vám stan aj potlačíme logom, textom a pod. Vznikne Vám tak reklamný predajný stánok ktorý nadchne zákazníka. Diely konštrukcie a servis zadarmo plus  5 ročná záruka pre spotrebiteľa je nadštandard, ktorý si môžeme dovoliť.


Hodnotenie klientov

62 hodnotenie, 4.9/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Rozkladací stan model premium oceľový na extrémne použitie pri sile vetra až do 55km/h!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Rám: Oceľové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Nožnicový systém so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele so samozaistujúcimi patentami na nohách v tvare hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotnou zárukou (okamžitá výmena) s lepšími vlastnosťami ako zliatinové a oceľové spoje. Konektory zabraňujú hrkaniu pri silnom vetre.
 • Rozmer zloženého stanu 155x45x30cm.
 • Pôdorys stanu:195x290cm
 • Váha 37kg.
 • Regulácia stropu ponúka 4 výškových stupňov: 175, 185, 195, 205 cm.


Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 105 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie