Predajný stánok skladací 2x3m

PREMIUM oceľový stan AKCIA -32%
279 € 410 € Cena s DPH Ušetríte: 131 €


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Najlepšia voľba na predajné účely na jarmokoch a výstaviskách. Dlhodobo evidujeme zvýšený záujem vystavovateľov o predajný skladací stánok v rozmere 2x3m. Pretože stan zaberá menej priestoru do vnútra (2m), zaplatíte menej za trhové miesto. Výhoda je že prezentačná strana bude mať stále 3m rovnako ako je to u stanu 3x3m za ktorý budete na výstavisku platiť o 30% vyšší nájom. Pravidlo na výstavisku je neúprosné čím väčšia prezentačná strana obchodníka tým väčšia pravdepodobnosť predaja tovaru.

Naviac rám Premium oceľ je robustný, stabilný a pevný preto nemusíte mať obavy pri prezentácií či predaji tovaru. Pri silnom vetre a správnom kotvení zažijete komfort ktorý by Vám bol ukrátený ak by ste kúpili lacnejšie stany na trhu. Tento komfort v stabilite a rýchlom rozkladaní oceníte nie len vy ale aj zákazníci. Kvalitná tmavomodrá farba rámu ochráni pred koróziou a dodá vášmu predaju imidž.

K stanu máme široký výber farieb, ktoré nájdete na látkach z polyesteru v najvyššej kvalite. Stan je nepremokavý a má dvojitú ochranu voči premoknutiu. V cene stanu sú vždy 3 steny a ak si chcete skoro hermeticky uzavrieť stan za pomoci štvrtej steny s dverami a oknom, môžete si ju dokúpiť zvlášť na našej stránke.

Strechy a steny sú prepracované do detailov, aby stan vyzeral luxusne čo je v plnom kontraste s menej príťažlivými stanmi na výstave u ktorých sa pri výrobe šetrí na nákladoch kde sa dá. Aj najlepší produkt na svete musí byť zabalený v adekvátnom produkte a stan zastrešuje (zabaľuje) váš predaj produktov. Vstúpte do nového desaťročia správnou voľbou, nasledujte predajné trendy a uspejete!

Pre maximálny vrchol propagácie Vám stan aj potlačíme logom, textom a pod. Vznikne Vám tak reklamný predajný stánok ktorý nadchne zákazníka. Diely konštrukcie sú prvé 2 roky zadarmo a 5 ročná záruka pre spotrebiteľa je nadštandard, ktorý si môžeme dovoliť.


Hodnotenie klientov

62 hodnotenie, 4.9/5

Parametre

 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Rozkladací stan model premium oceľový na extrémne použitie pri sile vetra až do 55km/h!
 • Stan obsahuje: Nepremokavá strecha a 3 samostatné steny na zipsy, masívny rám + 8 kotviacich kolíkov, taška na plachtoviny a návleková taška na konštrukciu.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Rám: Oceľové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Nožnicový systém so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele so samozaistujúcimi patentami na nohách v tvare hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotnou zárukou (okamžitá výmena) s lepšími vlastnosťami ako zliatinové a oceľové spoje. Konektory zabraňujú hrkaniu pri silnom vetre.
 • Rozmer zloženého stanu 155x45x30cm.
 • Pôdorys stanu: 200x300cm (6 m²)
 • Váha 41kg.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 2 výškové stupne 195, 207cm.
 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 84 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.