Predajný stánok skladací 2x3m

PREMIUM oceľový stan AKCIA -32%
279 € 410 € Cena s DPH Ušetríte: 131 €


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Najlepšia voľba na predajné účely na jarmokoch a výstaviskách. Dlhodobo evidujeme zvýšený záujem vystavovateľov o predajný skladací stánok v rozmere 2x3m. Pretože stan zaberá menej priestoru do vnútra (2m), zaplatíte menej za trhové miesto. Výhoda je že prezentačná strana bude mať stále 3m rovnako ako je to u stanu 3x3m za ktorý budete na výstavisku platiť o 30% vyšší nájom. Pravidlo na výstavisku je neúprosné čím väčšia prezentačná strana obchodníka tým väčšia pravdepodobnosť predaja tovaru.

Naviac rám Premium oceľ je robustný, stabilný a pevný preto nemusíte mať obavy pri prezentácií či predaji tovaru. Pri silnom vetre a správnom kotvení zažijete komfort ktorý by Vám bol ukrátený ak by ste kúpili lacnejšie stany na trhu. Tento komfort v stabilite a rýchlom rozkladaní oceníte nie len vy ale aj zákazníci. Kvalitná tmavomodrá farba rámu ochráni pred koróziou a dodá vášmu predaju imidž.

K stanu máme široký výber farieb, ktoré nájdete na látkach z polyesteru v najvyššej kvalite. Stan je nepremokavý a má dvojitú ochranu voči premoknutiu. V cene stanu sú vždy 3 steny a ak si chcete skoro hermeticky uzavrieť stan za pomoci štvrtej steny s dverami a oknom, môžete si ju dokúpiť zvlášť na našej stránke.

Strechy a steny sú prepracované do detailov, aby stan vyzeral luxusne čo je v plnom kontraste s menej príťažlivými stanmi na výstave u ktorých sa pri výrobe šetrí na nákladoch kde sa dá. Aj najlepší produkt na svete musí byť zabalený v adekvátnom produkte a stan zastrešuje (zabaľuje) váš predaj produktov. Vstúpte do nového desaťročia správnou voľbou, nasledujte predajné trendy a uspejete!

Pre maximálny vrchol propagácie Vám stan aj potlačíme logom, textom a pod. Vznikne Vám tak reklamný predajný stánok ktorý nadchne zákazníka. Diely konštrukcie sú prvé 2 roky zadarmo a 5 ročná záruka pre spotrebiteľa je nadštandard, ktorý si môžeme dovoliť.


Hodnotenie klientov

62 hodnotenie, 4.9/5

Parametre

 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Rozkladací stan model premium oceľový na extrémne použitie pri sile vetra až do 55km/h!
 • Stan obsahuje: Nepremokavá strecha a 3 samostatné steny na zipsy, masívny rám + 8 kotviacich kolíkov, taška na plachtoviny a návleková taška na konštrukciu.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Rám: Oceľové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Nožnicový systém so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele so samozaistujúcimi patentami na nohách v tvare hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotnou zárukou (okamžitá výmena) s lepšími vlastnosťami ako zliatinové a oceľové spoje. Konektory zabraňujú hrkaniu pri silnom vetre.
 • Rozmer zloženého stanu 155x45x30cm.
 • Pôdorys stanu: 200x300cm (6 m²)
 • Váha 41kg.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 2 výškové stupne 195, 207cm.
 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!


Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 67 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom