Predajné stánky 3x4,5m

SUPER hliníkový
697 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

Super hliníkový predajný stánok je to najkomfortnejšie z našej ponuky stanov. Jeho ľahká váha ušetrí potrebné sily na iné podnikateľské účely. Tovar ktorý predávate je viac na očiach, pretože stan má otvorenú 430cm dlhú stranu bez predelení strednou nohou ako je tomu pri stane 3x6m a 4x8m. Na rozloženie nepotrebujete náradie a ani návod.

Jednoducho stan roztiahnete zaistíte pár poistiek a stan stojí. Keďže je ľahký rozloží ho prakticky ktokoľvek a bez námahy.

Hliníkový rám je odľahčený, pričom každý profil držia maximálne 3 skrutky čo uľahčuje servis, ktorý môže vzniknúť ak Vám stan poškodia napríklad vandali. Počas 5 ročnej predĺženej záruky náhradné diely a servis zadarmo, (viac info. obchodné podmienky). Vďaka dlhoročným skúsenostiam a testom sme v niektorých častiach rámu ubrali hmotnosť a iné zas spevnili. I preto je stan veľmi ľahký s dobrou pevnosťou.

Plachtoviny sú základom každého stanu rovnako ako konštrukcia. Jej hlavnou úlohou je vytvoriť sucho, tieň a závetrie. Nepremokavosť sme vyriešili kvalitne šitými spojmi, ktoré po zošití naviac podliepame páskou. Tieň zabezpečuje kvalitná polyesterová látka s pridanou vrstvou PVC. Látka je vo svojej cenovej kategórií jedna z najlepších. Závetrie tvoria steny cez ktoré vám neprefúkne pretože stan nemá škáry.

Vietor nemá šancu. Po aplikácií 3 plných stien vznikne súkromie ale aj úplné závetrie. Steny sa upínajú na strechu a nohy suchými zipsami. Je to veľmi rýchle a jednoduché upínanie bez škár. Ak chcete stan úplne uzavrieť, môžete si zakúpiť štvrtú stenu, ktorá na Vás čaká v doplnkoch na stránke. Uzatváracia stena má dvere a okno s roletkou. Stan si môžete aj potlačiť reklamou. Podľa vašich prianí Vám urobíme vizuál a cenovú ponuku.


Hodnotenie klientov

42 hodnotenie, 4.8/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a dobrá kvalita spracovania.
 • Záhradné stany - model Super hliník na sporadické použitie pri sile vetra až do 50km / h!
 • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205 cm
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 155x35x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 0,9 mm a viac. Rám je opticky štíhlejší a odlahčený.
 • Váha 35 kg.
 • Zastrešená plocha: 290x430cm (12,4 m²)


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!