Naspäť

Pojazdný bufet nožnicový stánok

Cenovo dostupný, rozloženie a zloženie vo veľmi krátkom čase, stabilná konštrukcia, výborná kvalita, odolnosť voči vetru a nepriaznivým vplyvom počasia, CE certifikát, 5 ročná garancia

Stánkový predaj na trhu musí vyhovovať technickým, hygienickým, všeobecným a prevádzkových podmienkam podľa osobitných predpisov. Hovoríme o ambulantnom predaji. Takže čo vlastne budete všetko potrebovať? 

Povolenie na predaj výrobkov, poskytovanie služieb a zriadenie trhového miesta vydáva obec. 


Všeobecne záväzným nariadením upraví obec predaj výrobkov na trhových miestach a to najmä


    • druh, obdobie konania príležitostných trhov

    • druh výrobkov, ktoré budete predávať

    • trhové dni, predajný a prevádzkový čas

    • prevádzkové, technické a estetické podmienky stánku


Správu trhoviska a tržnice spravuje obec. Trhovú správu môže obec zveriť právnickej alebo fyzickej osobe. 


Čo kontroluje správca trhu u predávajúceho v stánku


    1. povolenie na predaj výrobkov a oprávnenie podnikania v danej oblasti

    2. doklad o nadobudnutí tovaru

    3. elektronickú registračnú pokladňu

    4. hygienu, čistotu a udržiavanie poriadku počas predaja výrobkov 

    5. dodržiavanie trhového poriadku


 Ako predávajúci ste na trhovom mieste povinný


    • mať označené svoje predajné zariadenie podľa osobitných

      predpisov

    • dodržiavať trhový poriadok

    • používanie elektronickej registračnej pokladne                                     

    • zabezpečiť čistotu predajného miesta       

    • viditeľne označiť predávané produkty a poskytované služby  cenou 

    • viesť inšpekčnú knihu

    • pri váženom tovare vykonávať váženie spôsobom, ktorý umožňuje kontrolu váženia spotrebiteľovi  Firma Hago dodáva nožnicové stánky, v ktorých môžete predávať tovar alebo služby.  Pri stánkovom predaji sa taktiež musíme zamyslieť akým spôsobom získať potenciálneho klienta a preto by sme sa mali koncentrovať hlavne na marketing. Najdôležitejšie je aby stánok bol pekne upravený, čistý na dobre viditeľnom mieste. Malo by byť hneď zrejmé čo s v stánku predáva. 


Máme pre Vás skvelú voľbu


Príprava jedál v nožnicovom stánku je dobrou príležitosťou ako získať na povesti pre Vaše pohostinstvo alebo reštauráciu. Oproti nákladným investíciám do pojazdnej predajne je vynikajúcim riešením a je cenovo nenáročný. Skladacie stany sú dodávané vo všetkých verziách.  Stánky s oceľovou nožnicovou konštrukciou sa vyznačujú  vysokou kvalitou a stabilitou. Výška stropu stánku je nastaviteľná v  štyroch výškových stupňoch. Spoje konštrukcie sú skrutkované a nohy  stanu sú opatrené dierkami na ukotvenie do zemi kolíkmi. Kolíky dodávame zdarma k stanu. 

Vďaka praktickej konštrukcii si môžete stan postaviť vo veľmi krátkom čase. Pomocou suchých zipsov zabezpečíte úplné napnutie plachtovín takže sa nemusíte obávať neestetického dojmu. Stánok pôsobí veľmi elegantne. Materiál strechy je z nepremokavej polyesterovej tkaniny, ktorá je odolnejšia proti pretrhnutiu a UV žiareniu. 

Dôležitým faktorom v skladacom stánku sú bočné steny, pretože plnia rôzne funkcie. Nielen chránia pred vetrom  a  nepriaznivými vplyvmi počasia ale aj sa starajú o atraktívny výzor stánku. 


Ako som už spomínala majú nožnicové stánky príjemný a reprezentatívny vzhľad. Potlačou stánku sa stanete jednoducho neprehliadnuteľným.  Zabezpečujeme potlač bočných stien, strechy a límca v rôznych farebných prevedeniach.  Stačí nám poslať želané logo alebo názov vo vektore a my už zabezpečíme ďalšie kroky.  Vypracujeme Vám cenovú ponuku zároveň aj s náčrtom Vášho stánku. Samozrejme pri zadávaní potlače už máte svoje predstavy my si ich potrebujeme len preveriť a zároveň  Vami odsúhlasiť. Výroba trvá približne dva dni. Odporúčame si vyhradiť časový priestor v prípade ak máte záujem o potlač aby Vás zbytočne nesúril čas. 


Kúpou nožnicového stánku získate 5 ročnú garanciu a počas dvoch rokov poskytujeme náhradné diely konštrukcie zdarma. Sme predajcovia, ktorí sa o stánok postarajú počas jeho užívania. Zakúpením stánku sa u nás servis nekončí práve začína. Záleží nám na Vašej spokojnosti :)Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Som nadmieru spokojný!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem