Nožnicový stan 3x4,5m

PREMIUM oceľový stan AKCIA -33%
399 € 595.52 € Cena s DPH Ušetríte: 196.52 €


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Stan s druhou najväčšou otvorenou plochou (najotvorenejší je 4x6m) bez prerušenia strednou nohou. 4,5m šírka stanu nemá žiadnu nosnú nohu v strede čo môže byť výhoda, pretože priestor je viac otvorený na rozdiel od stanov 3x6 a 4x8 ktoré majú 6 nôh a teda aj dve nohy v strede po obvode stanu. Premium oceľový nožnicový stan je aj napriek 4 nohám a veľkej ploche stále stabilný za čo môže vďačiť mohutným profilom z ktorých je postavený jeho rám. Každý profil je behom pár sekúnd demontovateľný a vymeniteľný. Výmena je ale nepravdepodobná pretože rám je ťažké zlomiť.

Profily Vám naviac neskorodujú pretože sú nastriekané práškovou oteru vzdornou farbou. Spodné pätky ktoré sa šúchajú o povrch pri rozkladaní sú pozinkované a veľmi hrubé. Táto vlastnosť zabezpečuje spoľahlivosť pri kotvení kolíkmi, ktoré máte k naším stanom grátis.

Strešná plachta na ktorej sme si dali mimoriadne záležať je prepracovaná podľa najnovších trendov. Moderný dizajn nožnicového stanu je tak zaručený. Strecha je pekne našponovaná a predĺžený obvodový límec skrýva stropnú konštrukciu. 11 ochranných prvkov ochráni strechu pred rýchlim opotrebovaním a 10 fixačných patentov vám strechu nevytrhne žiadny vietor.

Strecha ako aj steny sú nepremokavé, zošité tak aby vám nezatekalo pričom sme to poistili naviac tepelnou páskou. Látka je z nadštandardného polyesteru s PVC náterom. Farba má veľmi dobrú farebnú stálosť a s našou širokou farebnou škálou si prídu všetci na svoje. Steny sa upínajú o strechu s 5 cm hrubým suchým zipsom po celom obvode. Šírka suchého zipsu zrýchľuje použitie a nylonový zips pozdĺž nôh robí radosť naším zákazníkom.

Zákazníkov si vážime a aj preto máme prvé 2 roky od kúpi náhradné diely konštrukcie grátis (viac info v obchodných podmienkach). Záruka 5 rokov pre spotrebiteľa je u nás bežná.


Hodnotenie klientov

47 hodnotenie, 4.7/5

Parametre

 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Nožnicový stan model premium oceľový na extrémne použitie pri sile vetra až do 55km/h!
 • Stan obsahuje: Nepremokavá strecha a 3 samostatné steny na zipsy, masívny rám + 8 kotviacich kolíkov, taška na plachtoviny a návleková taška na konštrukciu.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Rám: Oceľové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Nožnicový systém so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele so samozaistujúcimi patentami na nohách v tvare hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotnou zárukou (okamžitá výmena) s lepšími vlastnosťami ako zliatinové a oceľové spoje. Konektory zabraňujú hrkaniu pri silnom vetre.
 • Rozmer zloženého stanu 155x45x30cm
 • Pôdorys stanu: 300x450cm (13,5 m²)
 • Váha 53kg.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 2 výškové stupne 195, 207cm.
 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 89 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup