Naspäť

Party stan so zariadením

Celoročné využitie. Kompletné vybavenie do párty stanu, nemusíte hľadať viacero firiem. Všetko potrebné je dostupné u nás

Skvelou voľbou pri firemných podujatiach konajúcich sa v exteriéri je práve party stan. Poskytuje vynikajúce zastrešenie, zároveň je to spôsob, ako chrániť pred náhlymi dažďovými búrkami alebo  pred silným slnečným žiarením. Vzhľadom na viacero negatív, ktoré sa spájajú s prenájmom stanov,  odporúčame kúpu. Party stany môžete využívať v dlhodobom horizonte a zaberajú skutočne málo úložného priestoru. To najpraktickejšie na party stane je jeho flexibilita. Stan môžete používať počas celého roka. 


Využitie v zimnom období


Počas jesenných a  zimných mesiacoch je využívaný na výstavy, predaj tovaru na vianočných trhoch ale aj na organizáciu party. V zime sa stan môže zahrievať pomocou ohrievačov alebo teplometov.  Ohrievače majú tiež vynikajúce využitie ako spríjemniť zimné posedenie na terase, vychutnať si horúci čaj a relaxovať pohľadom na padajúce snehové vločky. Túto chvíľu bez pocitu zimy vám práve spríjemnia vykurovacie plynové telesá. Tieto produkty využijete nielen na vyhriatie priestoru stanu počas záhradnej alebo silvestrovskej party ale siahajú po nich aj majitelia reštaurácií so zameraním získania vyššieho počtu klientov.  Majitelia reštaurácií použitím ohrievačov zároveň predĺžia sezónu o niekoľko týždňov. 

Dostupné sú stĺpové plynové žiariče, ktoré sú určené na vykurovanie okolitého priestoru. Dokážu vyhriať priestor až do 8 metrov. Preto sú vhodné na umiestnenie na terasy do reštaurácií alebo do záhrad. Veľmi zaujímavým vzhľadom pôsobí stĺpový žiarič v tvare pyramídy. Vybavený je zvislým podlhovastým horákom, ktorý je umiestnený za ochrannou mriežkou. Keď potrebujete vyhriať menší priestor dostupné sú stolové modely. Jednoducho ich pripevníte na stôl a na LPG fľašu. 


Využitie v letnom období


Počas jarných a letných mesiacoch má párty stan širokospektrálne využitie.  V prípade dažďa a vetra môžete zatvoriť všetky štyri steny a tak ste chránení pred nepriaznivým počasím a chladom. Keďže sa bočné steny spájajú pomocou suchého zipsu, môžete ich celkom odstrániť a vychutnávať si kvitnúcu jar a vychádzajúce slnko. Stánok si môžete kombinovať podľa vlastných predstáv a potrieb a tak mať zakaždým iný štýl. Či už sa jedná o narodeninové oslavy, grilovacie párty, svadobné pohostenie alebo zastrešenie auta.

V prípade organizácie osláv je dôležité myslieť aj na posedenie. Sklápacie stoly, lavice a stoličky sa vyznačujú jednoduchým rozložením a vysokou stabilitou a kvalitou. Sú plastové s kovovou konštrukciou. Vyrobené sú z vysoko odolného polyetelénu s protišmykovým povrchom. Pod vplyvom slnka nemenia svoju farbu ani odolnosť. Transport je veľmi jednoduchý produkt je možné zložiť na polovicu a vďaka uchu ich ľahko premiestnite. 

Stoly a lavice môžete využiť ako pivné sety, stoličky v prípade organizácie svadby. Keďže sú bielej farby, pôsobia neutrálne a sú vhodné na každú príležitosť. 


Party stany sú dostupné s oceľovou alebo hliníkovou konštrukciou. Súčasťou balenia je konštrukcia, strešná plachtovina, bočné steny a kolíky. Možno sa vám bude zdať jeho rozloženie a zloženie vzhľadom na robustnosť konštrukcie zložité, avšak opak je pravdou. Rozloženie zvládnete vďaka nožnicovému systému do 40 sekúnd bez námahy. Nepremokavé plachtoviny sú samozrejmosťou. Poskytujeme 5 ročnú záruku a servis počas prvých 2 rokov sú  náhradné diely konštrukcie zdarma. 


Party stánky so zariadením. Všetko obdržíte na jednom mieste. 


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.