Párty stan predaj 3x6m

SUPER hliníkový
797 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 12 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

Každá párty konajúca sa vonku sa nezaobíde bez prístrešku. V prípade nepriazne počasia vám nenaprší do drinku, alebo nezmoknete pri vašej obľúbenej cigarete. Párty stan 3x6m je rozlohou jeden z väčších stanov, ktorý má 6 nôh pre lepšiu stabilitu. Sedenie v stane pojme aj 12 osôb stačí dokúpiť skladací stôl z našej ponuky a stoličky.

Strecha a steny sú obe nepremokavé s dvojitou ochranou proti pretečeniu. V prípade silného slnka vytvoria výborný tieň a ak stan neuzavriete zo všetkých strán potom Vás vánok osvieži lepšie ako chladené pivo. Pre kotvenie stanov na spevnenom povrchu odporúčame zakúpiť záťažové vaky na piesok s aplikáciou do pár sekúnd. Nájdete ich v doplnkoch.

V chladnejších obdobiach je možné stan uzavrieť štvrtou stenou (nájdete ju v doplnkoch s dverami a oknom so závesom a uzavriete hermeticky stan. Takto uzavretý priestor môžete vykurovať plynovým ohrievačom. Uistite sa že je v stane dostatočný prívod kyslíka, pretože naše plynové ohrievače kyslík spotrebúvajú.

Tri samostatné steny máte vždy v cene stanu. Tieto steny veľmi elegantne prichytíte na strechu a o nohy stanu. Použitie je intuitívne a pohodlné. Strecha je prichytená o hliníkovú konštrukciu rovnako jednoducho pričom nehrozí jej oddelenie ani pri silnom vetre.

Hliníková konštrukcia nožnicového typu so skrutkovanými spojmi. V ďalekej budúcnosti nebudete mať problém ak sa Vám diel opotrebuje alebo ohne pri páde. Jednoducho si diel vymeníte sami počas 5 ročnej predĺženej záruky náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo. Pre viac info. o záruke a dieloch zdarma pozrite obchodné podmienky. V cene dostanete aj kotviace kolíky, ktoré je nevyhnutné vždy použiť, pretože stan má ohromnú plochu a neukotvený stan sa môže dosať do pohybu.


Hodnotenie klientov

63 hodnotenie, 4.9/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 12 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a dobrá kvalita spracovania.
 • Párty stan - model Super hliník na sporadické použitie pri sile vetra až do 50km / h!
 • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205 cm
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 155x45x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 0,9 mm a viac. Rám je odlahčený.
 • Váha 48 kg.
 • Zastrešená plocha: 290x570cm (16,5 m²)


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 216 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup