Nožnicový stan 3x6m

EXCLUSIVE hliníkový Expresná doprava zdarma Výpredaj
897 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Nožnicový stan Vám ponúka množstvo miesta, je priestranný, využijete ho pri organizovaní rôznych podujatí, osláv a podobne. Rozmer 3x6 patrí medzi najpredávanejšie spomedzi veľkých stanov. Rozloženie stanu aj napriek veľkosti je jednoduché. Ako nám už názov našepkáva stan má nožnicovú konštrukciu, čo znamená, že rozloženie stanu je možné bez použitia náradia. K stanu dostanete 3 plné steny, ochranný návlek na konštrukciu, kolíky na ukotvenie.

Masívna konštrukcia je vyrobená z eloxovaného hliníka. Hrúbka profilov je v rozmedzí od 1,2mm do 5mm v závislosti od konkrétného dielu. Stan zastreší 18 metrov štvorcových v priebehu 1 minúty. Výška stropu sa dá regulovať na dva výškové stupne. Spoje ktoré spájajú jednotlivé diely sú vyrobené z kvalitného nylonu ktorý je odolný voči nárazom. Spodná časť nohy je vybavená hrubými pätkami, ktoré slúžia na ukotvenie stanu. Hliníková konštrukcia je estetická a nekoroduje.

Plachtoviny stanu sú odolné voči UV žiareniu. Vďaka PVC vrstve ktorá sa nachádza na vnútornej strane polyesterových plachtovín, je stan nepremokavý. Dvojité šitie spojov sme zabezpečili podlepením tepelnou páskou, spoje neprepustia vodu, ani v prípade intenzívneho dažďa. Farbu stanu si môžete vybrať spomedzi osem ponúkaných farieb. Prémiové plachtoviny sú neporovnateľné s plachtovinami nižšej triedy. Výhoda plachtovín: umývateľné, spevnené časti na mieste kde sa konštrukcia priamo dotýka plachtoviny, 5cm hrubý suchý zips, bundový zips na spájanie bočných stien.

Počas intenzívneho používania stanu nie je vylúčené opotrebovanie materiálu. Slabo ukotvený stan môže prekvapiť nárazový vietor a poškodiť konštrukciu stanu. V takomto prípade majú zákazníci možnosť objednať si náhradný diel na stan. Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo. Vďaka skrutkovaným spojom je výmena dielu jednoduchá. Stan sa stane opäť funkčný, a pripravený na používanie.

5 ročná záruka pre spotrebiteľa je nadštandard. Pri objednávke stanu máte možnosť zaregistrovať sa na našej stránke. Zaregistrovaný zákazník získa zľavu na každý zakúpený stan.


Hodnotenie klientov

45 hodnotenie, 4.9/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 12 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Nožnicový stan 3x6m, model exclusive hliníkový na časté použitie pri sile vetra až do 60km / h!
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 155x55x30cm.
 • Pôdorys stanu: 290x570cm (16,5 m²)
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
 • Váha 50 kg.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup