Nožnicový stan 3x3m

SUPER hliníkový stan AKCIA -35%
279 € 430 € Cena s DPH Ušetríte: 151 €


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Mimoriadne praktický nožnicový stan s pevnou hliníkovou konštrukciou a úspornou váhou šetrí Váš chrbát. Pri výrobe super hliníku sme premýšľali ako vyrobiť naozaj ľahký stan, ktorého vlastnosti ho predurčujú k použitiu v exteriéroch i interiéroch. Keďže tento stan je ľahký musí byť dobre ukotvený na čo slúžia kolíky v cene, alebo pieskové vaky na piesok ktoré nájdete v doplnkoch.

Tak ako všetky naše stany aj tento nožnicový stan 3x3m si môžete potlačiť a vytvoriť tak reklamný stan. Takýto stan zákazníkov zaujme a Váš predaj alebo prezentácia bude jednoduchšia. Stačí keď vyplníte formulár na našej stránke a behom niekoľkých hodín môžete mať vizuál a cenovú ponuku.

Nožnicový systém hliníkového rámu umožňuje postaviť stan za pár sekúnd bez zložitej montáže a náradia. Ak k tomu prirátame nízku váhu ktorú tento model má, zistíme že stan ste bez námahy rozložili.

Strecha na konštrukcií je pekne našponovaná čo pomáha odtoku dažďovej vode. Strecha je samozrejme nepremokavá a naviac sme na spoje aplikovali pásku ktorá tvorí druhú ochranu hneď po nepremokavom spoji. Látka ktorú sme použili na stan je na túto triedu stanov nadštandard ktorý vydrží. Látka z polyesteru s PVC vrstvou je nepremokavá a urobí skvelý chládok. Uchytenie na rám stanu je expresné a efektívne riešené pomocou suchých zipsov rovnomerne rozložených po obvode. Ochranné prvky sme zväčšili aby sme zabránili oderu hliníku o látku.

Steny sú vždy samostatné na každú stranu a v balení nájdete vždy 3 plné steny. Ak si chcete stan uzavrieť stačí si stenu dokúpiť v doplnkoch na našej stránke. Takáto uzatváracia stena má dvere a okno s roletkou. Prichytenie o stan je taktiež jednoduché a to za pomoci suchých zipsov po skoro celom obvode steny a strechy. Diely rámu prvých 730 dní od kúpi dostanete zadarmo a 5 rokov záruka pre spotrebiteľa taktiež, viac info v obchodných podmienkach.


Hodnotenie klientov

42 hodnotenie, 5/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a dobrá kvalita spracovania.
 • Záhradné stany - model Super hliník na sporadické použitie pri sile vetra až do 50km / h!
 • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 170, 180, 190, 200 cm
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 150x25x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1 mm a viac. Rám je opticky štíhlejší a odlahčený.
 • Váha 22 kg.
 • Rozmery po rozložení stánku: 290x290cm (8,4 m²)


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 84 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.