Nožnicový stan 3x3m

SUPER hliníkový stan AKCIA -33%
359 € 535.82 € Cena s DPH Ušetríte: 176.82 € Skladom


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Mimoriadne praktický nožnicový stan s pevnou hliníkovou konštrukciou a úspornou váhou šetrí Váš chrbát. Pri výrobe super hliníku sme premýšľali ako vyrobiť naozaj ľahký stan, ktorého vlastnosti ho predurčujú k použitiu v exteriéroch i interiéroch. Keďže tento stan je ľahký musí byť dobre ukotvený na čo slúžia kolíky v cene, alebo pieskové vaky na piesok ktoré nájdete v doplnkoch.

Tak ako všetky naše stany aj tento nožnicový stan 3x3m si môžete potlačiť a vytvoriť tak reklamný stan. Takýto stan zákazníkov zaujme a Váš predaj alebo prezentácia bude jednoduchšia. Stačí keď vyplníte formulár na našej stránke a behom niekoľkých hodín môžete mať vizuál a cenovú ponuku.

Nožnicový systém hliníkového rámu umožňuje postaviť stan za pár sekúnd bez zložitej montáže a náradia. Ak k tomu prirátame nízku váhu ktorú tento model má, zistíme že stan ste bez námahy rozložili.

Strecha na konštrukcií je pekne našponovaná čo pomáha odtoku dažďovej vode. Strecha je samozrejme nepremokavá a naviac sme na spoje aplikovali pásku ktorá tvorí druhú ochranu hneď po nepremokavom spoji. Látka ktorú sme použili na stan je na túto triedu stanov nadštandard ktorý vydrží. Látka z polyesteru s PVC vrstvou je nepremokavá a urobí skvelý chládok. Uchytenie na rám stanu je expresné a efektívne riešené pomocou suchých zipsov rovnomerne rozložených po obvode. Ochranné prvky sme zväčšili aby sme zabránili oderu hliníku o látku.

Steny sú vždy samostatné na každú stranu a v balení nájdete vždy 3 plné steny. Ak si chcete stan uzavrieť stačí si stenu dokúpiť v doplnkoch na našej stránke. Takáto uzatváracia stena má dvere a okno s roletkou. Prichytenie o stan je taktiež jednoduché a to za pomoci suchých zipsov po skoro celom obvode steny a strechy. Diely rámu prvých 730 dní od kúpi dostanete zadarmo a 5 rokov záruka pre spotrebiteľa taktiež, viac info v obchodných podmienkach.


Hodnotenie klientov

42 hodnotenie, 5/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a dobrá kvalita spracovania.
 • Záhradné stany - model Super hliník na sporadické použitie pri sile vetra až do 50km / h!
 • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 170, 180, 190, 200 cm
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Rozmer zloženého stanu 150x25x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1 mm a viac. Rám je opticky štíhlejší a odlahčený.
 • Váha 22 kg.
 • Rozmery po rozložení stánku: 290x290cm (8,4 m²)


Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 99 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny