Nožnicový altánok 3x6m

PREMIUM hliníkový stan AKCIA -32%
890 € 1 300 € Cena s DPH Ušetríte: 410 € Skladom viac ako 5 ks


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Plánujete sa zúčastniť výstav a hľadáte kvalitný produkt zodpovedajúci Vašim predstavám? Ak k hlavným kritériám patrí stabilita, rýchlosť rozloženia a výborná cena, nožnicový altánok je tou správnou alternatívou. Predstavujeme Vám robustný nožnicový altánok ktorý splní Vaše očakávania v pomere kvality, výkonu a ceny.

Pri výrobe nožnicového altánku bol použitý eloxovaný hliník. Vnútorné profily s hrúbkou 1,8mm sú mimoriadne odolné a veľmi stabilné. Hliník nemá tendenciu hrdzavieť a je v porovnaní s oceľou o tretinu ľahší. To je výhodou jednoduchej manipulácie a transportu. Vďaka jeho mobilite môžete nožnicový altánok rozložiť na ľubovoľnom mieste. Na výrobu boli použité moderné a kvalitné materiály a tým sme predĺžili životnosť altánku. Rafinovaný nožnicový mechanizmus zabezpečí nenáročnú manipuláciu a rozloženie altánku.

Nohy sú vyrobené v šesťhrannom profile so stabilnými pätkami. Štýlový dizajn jednoducho skombinujete s prostredím. Vďaka svojej flexibilite ho môžete využiť v gastronomickom sektore, na veľtrhoch alebo výstavách. Svoje uplatnenie nájde i pre súkromné účely.

Vysokovýkonný polyester garantuje moderné a kvalitné spracovanie plachtovín. Strecha a steny majú podlepené švy a sú 100% nepremokavé. Na upevnenie stien sa použil 5cm široký suchý zips ktorý umožňuje jednoduchú aplikáciu bez tvorenia medzier medzi jednotlivými časťami. Na bokoch sme použili klasický zips ktorý zabezpečí dokonalé vyšponovanie stien a zabraňuje pokrčenému efektu.

5 ročná záruka Vás presvedčí o kvalite tohto produktu. K dispozícií sú náhradné diely konštrukcie, viď obchodné podmienky. Pred expedíciou je altánok precízne kontrolovaný úsekom kvality. Ponúkame bezplatné odborné poradenstvo ktoré Vám uľahčí výber správneho produktu.


Hodnotenie klientov

70 hodnotenie, 5/5

Parametre

  • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvé 2 roky diely rámu zadarmo!
  • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
  • Nožnicový altánok 3x6m, model premium hliníkový pre intenzívne použitie pri sile vetra až do 70km / h!
  • Stan obsahuje: Nepremokavá strecha a 3 samostatné steny na zipsy, masívny rám + 12 kotviacich kolíkov, taška na plachtoviny a návleková taška na konštrukciu.
  • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
  • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
  • Rozmer zloženého stanu 155x55x30cm.
  • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
  • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 207cm.
  • Váha 71 kg.