Nosník pre polovičnú stenu

Doplnky
od 49 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

5 rokov záruka pre spotrebiteľa

Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

S polovičnou stenou sa stane Váš predajný stan atraktívnejší

Teleskopická tyč je vyrobená z hliníkového profilu sa jednoducho uchytáva o nohy stanu. Výšku polovišnej steny si môžete vďaka šikovnému upínaciemu patentu nastaviť podľa potreby. 

Polovičná stena sa vytvorí z plnej steny ktorá je súčasťou balenia, jednoducho prehodíe cez nosník plnú stenu  na bokoch ju uchytíte suchým zipsom o nohy stanu. 

Vás predajný stánok vzbudí vačšiu pozornosť ak bude pult prekrytý napríklad aj reklamou vašej značky.

Základmé balenie skoro každého modelu stanu BRIMO obsahue 3 plné steny. Ak áte záujem o pol stenu odporúčame Vám objednať si štvrtú stenu s dverami a oknom (v doplnkoch), aby ste stan mohli úpne uzavieť a aby Vám nechýbala bočná stena. Štvrtá stena je multifunkčná môže sa používať ako stena s dverami, oknom alebo aj ako plná stena.

Stena nie je súčasťou tohto produktu. 

Nosník  nie je možné pripevniť na stan 4x6m!


Hodnotenie klientov

5 hodnotenie, 5/5

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 201 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem