Naspäť

Čistenie a údržba skladacieho stánku

Návod ako predísť nesprávnemu skladovaniu Vášho stánku. Dobré rady, čistenie a údržba. Tipy ako predĺžiť životnosť stánku.


Firemné podujatia, rodinná párty,  záhradná párty s priateľmi – pri týchto všetkých príležitostiach Vás   skladací stánok sprevádza a vytvára nezvyčajné príležitosti. Správne čistenie je predpokladom pre dlhý pôžitok z párty stanu a jeho následné uskladnenie. Stačí si osvojiť niekoľko jednoduchých tipov a môžete výrazne predĺžiť životnosť vášho stanu.


Ako vyčistiť párty stánok 


Možno sa Vám zrejme hneď po dobrej akcii vôbec nebude chcieť začať s čistením.  Na túto aktivitu  je potrebné si vyhradiť svoj čas.  Čistenie stanu je jednoduché.   Ak chcete obnoviť pôvodný stav po večierku, potrebujete len tkaninu a mydlovú vodu.  Nečistoty všetkých druhov je možné ľahko odstrániť s navlhčenou handričkou. V prípade problémov s obzvlášť tvrdými škvrnami doporučujeme použiť čistiaci prostriedok na fólie /PVC. Tieto  čistiace prostriedky jemne a zároveň dôkladne odstraňujú nečistoty a bez zvyškov. 

Odporúčame však vykonať okamžité čistenie stánku z jednoduchého dôvodu.  Zvyčajne sa  ľahšie odstráni čerstvé zašpinenie ako staršie škvrny. Po vyčistení bočných  stien sa odporúča  vyčistiť strechu. Vykonajte to po odstránení bočných častí. 


Správne uskladnenie stánku 


Odporúča sa najprv skontrolovať, či máte k dispozícií  všetky komponenty stánku. Konštrukcia stánku, 3 plné steny, strešná plachtovina.  Na druhej strane treba zvážiť, kde chcete uskladniť stánok.  Pre optimálne uskladnenie stanu je dôkladné vysušenie kompletne všetkých plachtovín. Ideálne je nechať ich dobre preschnúť aj počas dvoch dní. V prípade, že uskladníte nesprávne vysušené plachtoviny, môže dôjsť jednak k ich zlepeniu a taktiež tvoreniu plesňových škvŕn. 

Pri uskladnení stánku by ste mali venovať pozornosť chladnejšiemu a suchému prostrediu. Prostredie by malo byť taktiež chránené pred znečistením. K dispozícií máme aj prepravný vak, ktorý uzatvorí celý zložený stánok. Uzatvára sa pomocou zipsu. Prepravný vak je veľmi pevný a uľahčuje prenos stánku a chráni ho nielen počas prepravy ale aj v prípade uskladnenia. Zamedzíte tým padaniu prachu na stánok, napadnutiu pred hlodavcami, ktorí môžu Váš stánok úplne poškodiť. V prípade napadnutia hlodavcami vzniknú v plachtovinách diery a tým je funkčnosť stánku úplne obmedzená. Preto je potrebné naozaj zvážiť všetky možnosti vhodného skladovania  aby ste mohli stánok naďalej používať a tešiť sa z jeho praktického využitia. 

Hago Team

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Som nadmieru spokojný!

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny