Altánok 3x3m

EXCLUSIVE oceľový
597 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Komplet 3 plné steny + ochranný návlek na konštrukciu, 8 kotviacich kolíkov Grátis!

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

Tento stan je bestseller medzi kvalitnejšími stanmi. Rozmer 3x3m je celosvetovo najpredávanejší rozmer. Altánok 3x3m Exclusive oceľ je najkupovanejším stanom u zákazníkov, ktorý chcú vyššiu kvalitu a pevnosť ale cena hliníku je pre nich už privysoká. Stan disponuje nohami vyrobenými z šesť hranného profilu (hexagon), ktorý je odolnejší v ohybe ako štvorhranný profil.

Konštrukcia je zafarbená lesklou tmavomodrou práškovou farbou, ktorá dodáva altánku 3x3m moderný vzhľad, ktorý vás doslova vyrve z radu vyšednutých stanov, ktoré má vaša konkurencia na výstavisku. Kvalitná farba je naviac odolná voči nárazu a preto sa nemusíte báť že stan prehrdzavie aj pri dlhodobom vystavení vonku.

Spoje konštrukcie sú skrutkované cez nylonové konektory, čo posúva tento Exclusive model na najvyššiu úroveň na trhu oceľových stanov. Používame iba kvalitný nylon ktorý je veľmi obtiažne zlomiť dokonca kladivom. K stanu dostanete vždy kotviace kolíky. Každá pätka je pozinkovaná a má 2 dierky na kolíky. Pretože stan musí byť vždy kvalitne kotvený kolíky majú 33cm dĺžku a pätky na každej nohe sú 4mm hrubé.

Plachtovina stanu je z kvalitných polyesterových látok ktoré majú PVC vrstvu. Stan je nepremokavý zhora aj z bokov. Strecha je precízne šitá, namáhané časti majú ochrannú látku ktorá odstraňuje opotrebovanie látky v kontakte s konštrukciou. Spoje látky sú samozrejme nepremokavé a ešte podlepené tepelnou páskou. Keďže je lepšie raz vidieť ako 100x počuť pozrite si galériu určite Vás presvedčí.

3 steny sú vždy v základnom balení. Tieto samostatné steny aplikujete veľmi rýchlo s použitím hrubého suchého zipsu a nylonovým spojom. Ak si dokúpite štvrtú stenu s dverami a oknom môžete tak dosiahnuť takmer hermeticky uzavretý stan ktorý hravo vykúrite našimi ohrievačmi. Záruka 5 rokov pre spotrebiteľa a zľava 5€ na každý stan za bezplatnú registráciu je samozrejmosť.


Hodnotenie klientov

52 hodnotenie, 5/5

Parametre

 • 5 ročná záruka pre spotrebiteľa a prvý rok diely rámu zadarmo!
 • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
 • Altánok 3x3m model Exclusive oceľový na extrémne použitie pri sile vetra až do 60km/h!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
 • Strecha a steny sú nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolnej polyesterovej látky Oxford s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita spracovania.
 • Rám: Oceľové profily vnútornej hrúbky 1mm a viac. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Nožnicový systém so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele so samozaistujúcimi patentami na nohách v tvare hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotnou zárukou (okamžitá výmena) s lepšími vlastnosťami ako zliatinové a oceľové spoje. Konektory zabraňujú hrkaniu pri silnom vetre.
 • Rozmer zloženého stanu 155x30x30cm
 • Pôdorys stanu: 290x290cm
 • Váha 38kg.
 • Regulácia stropu ponúka 4 výškových stupňov: 175, 185, 195, 205 cm.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 201 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny