Naspäť

Vianočné trhy a jedinečný predajný stánok

Okamžité dodanie, možný osobný odber, garancia 5 rokov, vysoká kvalita a stabilita stánku, výborné ceny.

Návšteva Vianočných trhov je úžasným zážitkom. Vo vzduchu sa vznáša vôňa vianočných koláčikov, pečených mandlí a horúceho vianočného punču. Predajné stánky sú plné produktov môžeme tu vidieť vianočné ozdoby ako inšpiráciu pre vianočné dekorácie, adventné vence, hrnčiarske výrobky alebo v podobe závesných dekorácií sklenených anjelov v kombinácií s kovom. Neoddeliteľnou súčasťou je predaj vynikajúceho jedla a horúcich nápojov. Na zahriatie v zimnom období výborne pochutí horúca medovina, čaj alebo voňavé varené víno. 

Predajné stánky, ktoré na Vianočné trhy neodmysliteľne patria, môžete využiť nielen pri prezentácií Vášho tovaru, ale aj na súkromné účely.  Oplatí sa zažiť čarokrásnu Vianočnú atmosféru. 


Predajný stánok Vám ponúka naozaj široké využitie v každej sfére. V závislosti na veľkosti udalosti je vynikajúcim riešením predajný stánok. Zaobstaraním predajného stánku sa už nebudete musieť obávať nepriaznivých vplyvov počasia. Konštrukcia je odolná voči poveternostným podmienkam. Vodeodolné plachtoviny ochránia Vás a Váš tovar  pred dažďom. 

Taktiež budete potrebovať správne vybavenie, aby ste mohli pohostiť alebo obslúžiť hostí na úrovni.

Sklápacie stoly ktoré Vám vieme k stánku dodať a sú vhodné ako predajné pulty  pre Váš tovar. Predajné skladacie stoly majú výborné vlastnosti. Flexibilné, unikátne rýchlo sa rozkladajú bez montáže a námahy. Sú veľmi praktické vďaka ľahkej preprave ako kufrík. Vydržia nosnosť až 350 kg, čím sú využívané aj do výroby na prácu s ťažšími materiálmi. 

Skladacie lavice sú jednoznačne skvelou variantou pre vytvorenie veľkého počtu miest na sedenie a to  s minimálnymi nákladmi.  Firmou Hago Vám vieme zabezpečiť aj sklápacie stoličky na usadenie Vašich hostí alebo klientov. Vyrobené sú z kvalitných materiálov vo vysokej odolnosti voči mechanickému zaťaženiu, vplyvom UV žiarenia ale aj vody a vlhkosti. 

Aby si  Vaši hostia mohli vychutnať vianočný punč odporúčame využiť plynové ohrievače. K dispozícií sú buď stolové alebo terasové ohrievače.  Žiaru ktorú vydávajú doslova láka ľudí,  veď pokojne si posedieť a vychutnávať čaro vianočnej výzdoby je skvelým zážitkom. 


Vianočná atmosféra v predajnom stánku 


Vyzdobenie stánku tiež zohráva dôležitú úlohu. Konštrukcia skladacieho predajného stánku je robustná a vďaka tomu môžete na ňu zavesiť akékoľvek množstvo dekorácií.  Úžasne vyzerajú svietiace reťaze a iné dekorácie. Môžete dokonca vymyslieť dekoratívne prvky na stenách stanu.  Jednoducho nechajte plynúť Vašu  fantáziu a vyčarujete doslova Vianočný skvost. 


Bezpečnosť nadovšetko


Stany hlavne v zimnom období odporúčame zakotviť. Ako bonus dodávame každému zákazníkovi kotviace kolíky zdarma k stánku. V prípade, ak chcete sortiment rozšíriť, dostupné sú záťažové vaky, ktoré sa napĺňajú pieskom. Ponúkajú najlepší spôsob ukotvenia stánku na spevnených plochách. Po naplnení má vak váhu 14 kg. Ak vaky naplníte, vzniknú dva plné valce a upevňujú sa o nohu stanu pomocou suchých zipsov. Kotviaci vak je vyrobený z nylonovej látky s pogumovanou vrstvou aby vak nenasiakol. Je odolný voči nárazom a preto nehrozí roztrhnutie a vysypanie piesku. 


Správne skladovanie stánku


Veľmi podstatná vec  je správne skladovanie stánku. Odporúčame sa zamerať hlavne na suché a chladnejšie prostredie. Plachtoviny stánku musia byť dokonale suché. V prípade uskladnenia nesprávne uschnutých plachtovín vzniknú plesne a jeho následné rozloženie Vás môže nepríjemne prekvapiť. Preto je potrebné aby ste stánku venovali náležitú starostlivosť a tým sa mohli tešiť z jeho používania.  

Príjemné Vianočné sviatky a šťastný Nový rok Vám praje firma Hago  

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Som nadmieru spokojný!

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.