Terasový žiarič Pyramida maxi

Ohrievače AKCIA -32%
299 € 440 € Cena s DPH Ušetríte: 141 € Dostupné +5 days

PYRAMÍDA MAXI

Zima vonku nemusí byť dôvodom, prečo si neposedieť na terase. Aj v nepriaznivom a chladnom období si môžete hovieť na vzduchu, bez toho aby vám bola zima.
Kúzlo má názov: terasový žiarič Pyramída Maxi. Bezpečné sálavé teplo láka k tomu, aby si pri ňom človek sadol a strávil v jeho prítomnosti nejaký ten čas.

Obzvlášť magicky pôsobia dni, kedy je veľmi mrazivo a človek sa má možnosť uvelebiť v blízkosti zdroja tepla. Miesto so zdrojom tepla je tak lákavé, že aj keď nebolo v úmysle sa ísť najesť, skrátka pôsobí ako magnet.
Najskôr si človek dá čaj, a potom nejaké to jedlo a možno ešte ďalšie pitie ... Terasové žiariče Pyramída Maxi sa postarajú o to, aby v dostatočnej vzdialenosti okolo bolo príjemné teplo. Ľudia si potom môžu krásne užívať pobyt vonku.
Pretože sa prístroje dajú používať aj vo veľkých halách alebo garážach, využijete ich aj pri práci. Hoci sa jedná o slušné kúsky, ľahko ich vďaka kolieskam preveziete tam, kam potrebujete.

  • Velká ohrevná plocha terasových plynových žiaričov ohreje aj väčšie priestory, preto sú neoddeliteľnou súčasťou každej reštaurácie s vonkajším posedením.
  • Terasový žiarič Vám umožní dlhšie strávený čas vo Vašej záhradke, vdaka čomu Vám viac nebude chladno.
  • Pre kluby a zimné terasy poskytuje vyšší komfort pre hostí, čím si v zimných mesiacoh prilákate viac hostí do vašej prevádzky.
  • Terasové sálače obsahujú zabudovateľné kolieska pre flexibilnú prepravu a sú nezávislé od elektrickej energii.
  • Pekný dizajn v spojený s kvalitným prevedením je vhodný do rôznych priestorov kde splynie s okolím.
  • Poskytujú teplo aj v otvorených dobre vetraných autoservisoch a priemyselných halách, kde je problém s vykurením vačšieho priestoru.
  • Poskytujú príjemné stále sálavé teplo ako pri kozube, s minimálnou prácou na prevádzku - ohrievač ráno zapnete a celý deň máte postarané o hostí.

Hodnotenie klientov

65 hodnotenie, 4.8/5