Terasový plynový ohrievač Etna maxi

Ohrievače AKCIA -33%
199 € 299 € Cena s DPH Ušetríte: 100 € Skladom viac ako 5 ks

ETNA MAXI

  Všetci poznáme to obdobie, kedy sa počasie zmení v nečas, ale niečo nás stále núti zostať vonku. Možnosť byť na vzduchu máva v taký čas akési tajomné kúzlo. Chcete si v pokoji sedieť na pohodlnej stoličke s čalúnením a vychutnávať si horúci nápoj, prípadne dať si niečo poriadne k jedlu, čo zasýti. Aby bolo možné čo najdlhšie zostať na takomto mieste, je ideálnou voľbou využiť terasový plynový ohrievač. Prúdi okolo neho príjemné teplo, ktoré priťahuje. Vytvára útulnú atmosféru, pekne sa v jeho blízkosti sedí, rozpráva, popíja a je.


  Život na terase môže vďaka ľahko ovládateľnému ohrievaču pulzovať za akéhokoľvek počasia. Nenaruší ho žiadny chlad. Terasové plynové ohrievače sú ideálnym záchytným bodom. Ich vydávaná žiara láka ľudí, aby si vychutnali pobyt v ich blízkosti. Jesenné ani zimné obdobie nie je dôvodom, aby ste museli zatvoriť alebo opustiť terasu.

 • Terasový plynový ohrievač Vás ohreje v akomkoľvek nepriaznivom počasí.
 • Nájdu praktické využitie najmä v gastronomickom odvetví.
 • Už nemusíte prichádzať o zisky počas zimného obdobia zatváraným terás, terasové plynové ohrievače ohrejú veľkú plochu preto sú vhodné do vonkajších kaviarní, hotelových reštaurácii s vonkajším posedením.
 • Vychvaľujú si ich aj nočné bary a kluby, kde ohrievajú zákazníkov vonku na terasách, vo fajčiarskych priestoroch, pri vchodoch do budov.
 • Vhodné aj pri organizovaní svadieb, plesov a veľtrhov kde sa dočasne musíte postarať o teplo vo vonkajších priestoroch.
 • Vďaka terasovým plynovým ohrievačom budú Vaše záhradné altány a prístrešky nonstop v prevádzke po celý rok.
 • Sú jednoduché na manipuláciu a ekonomicky najvýhodnejšou variantou na výkonný ohrev v exteriéroch.

Hodnotenie klientov

45 hodnotenie, 4.8/5