Stolový záhradný ohrievač Etna mini

Ohrievače AKCIA -32%
139 € 205 € Cena s DPH Ušetríte: 66 € Skladom viac ako 5 ks

ETNA MINI

Že je grilovacia sezóna iba v teplých mesiacoch? Ale kdeže! Poriadna grilovacia sezóna trvá od začiatku januára do konca decembra. Ani pri jesennej blýskavici a zimnej nádielke sa nemusíte zaobísť bez grilovacích večierkov. Aby mohla akcia trvať čo najdlhšie a aby si ju všetci čo najlepšie užili, je dobré využiť stolný záhradný ohrievač Etna mini.

Postará sa o to, aby sa nikto netriasol zimou a všetci sa cítili príjemne. Keď má večierok skončiť, určite to nebude preto, že je niekomu zima.   Stolné záhradné ohrievače Etna mini majú tú výhodu, že si ich ľahko prenesiete tam, kam potrebujete.

Či už je to stôl na grilovacej párty alebo napríklad tiež stánok na trhoch. Praktické malé vykurovacie teleso vydáva dostatočné teplo, že zvládne aj mrazivé počasie. Dá sa ale aj využiť v miestnosti, ktorá je dostatočne vetraná. Chlad a zima nikoho trápiť nemusí. S týmto ohrievačom je zábava aj práca vždy oveľa príjemnejšie.

  • Stolové záhradné ohrievače majú široké pole pôsobnosti.
  • V záhrade si aj počas zimných mesiacov kedykoľvek môžete usporiadať gril párty ohrejú všetkých sediacich za stolom.
  • Vhodné aj do stánkov na jarmoky, pretože väčšie žiariče sa Vám do výšky nezmestia do stánku a aj zaberajú dôležitý priestor, stolové žiariče nezavadzajú sú malé a výkonné.
  • Svoje využitie si uplatňujú v terasách, vonkajších podujatiach, akciách, pri predaji na trhoviskách a dostatočne vetraných miestnostiach.
  • Sú vhodné na dotvorenie príjemnej atmosféry pri posedení s priateľmi.
  • Stolové záhradné ohrievače poháňa plynová bomba čo zaručuje výkonné teplo.

Hodnotenie klientov

62 hodnotenie, 4.8/5