Stolový ohrievač Pyramida mini

Ohrievače AKCIA -27%
149 € 205 € Cena s DPH Ušetríte: 56 € Skladom 5 ks

PYRAMÍDA MINI

Chladné a zimné obdobie vás nemusí trápiť. Teplo si človek môže zariadiť kdekoľvek a veľa k tomu nepotrebuje. Stačí stolový ohrievač a úspech je zaručený. Aj keď nemáte veľa priestoru, môžete si vytvoriť teplo.

Práve drobný plynový ohrievač, ktorý sa zmestí všade, dopraje teplo dokonca až na 7 m2. Aj malé kaviarničky a ďalšie priestory, ktoré trápia dostatok miesta, majú nárok na komfort. Stolné ohrievače Pyramída mini sa postarajú o to, aby bolo oveľa útulnejšie.

Teplo totiž pôsobí priamo magicky. Keď má praktický prístroj naviac aj zaujímavý dizajn, jedná sa o ďalšie plus pre výber.
Človek sa uvelebí v blízkosti žeravého predmetu a môže relaxovať, baviť sa, jesť, skrátka byť v pohode. Príjemná atmosféra je to, čo všetkých tak veľmi láka.
Každý sa chce cítiť dobre, a práve kvalitný ohrievač na stole môže poskytnúť tento neoceniteľný komfort.

  • Stolový plynový ohrievač slúži na komerčné alebo súkromné využitie.
  • Sú obľúbené do menších kaviarničiek a terás kde je každý meter dôležitý pre usadenie zákazníkov, vďaka štýlovému dizajnu bude slúžiť aj ako dekorácia.
  • Leňošenie v zimných záhradách sa príchodom zimy nekončí, stolový plynový ohrievač bude počas tohto obdobia Vašim spoločníkom.
  • Plynové ohrievače vyžarujú stálu teplotu na každej párty, čím Vám zaručia stabilné pohodlie.

Hodnotenie klientov

39 hodnotenie, 5/5