Naspäť

Rozkladací stôl v školách či škôlkach

Plastové skladacie stoly využívajú jednoduchú a napriek tomu veľmi stabilnú konštrukciu. V zloženom stave sa dobre prenášajú, majú nízku hmotnosť, ľahko sa čistia - výborná voľba pre každého.

Všetkým rodičom, starým rodičom a učiteľom sa čarovný predvianočný čas spája aj s rôznymi akciami za bránami našich škôl a materských skôl.


Pri organizácií vianočnej besiedky, vystúpia pre Mikuláša, koncertu umeleckých škôl či športových podujatí by mala každá škola rátať s veľkým počtom hostí - rodičov, starých rodičov, tiet a strýkov, ktorí si nesmú nechať ujsť umelecké či športové výkony svojich ratolestí. Množstvo hostí je potrebné usadiť a väčšinou aj niečím pohostiť.


Pri udalostiach tohto typu sa každej škole či škôlke zíde skladací nábytok, ktorý si nebudete musieť požičiavať z miestneho "kulturáku" a zakaždým ho vláčiť tam a naspäť.

Nemenej dôležitým faktorom pri výbere skladacieho nábytku je aj bezpečnosť pri ich používaní. Pri kúpe stolov, stoličiek a lavíc si tiež dobre preverte ich nosnosť. Tie najlacnejšie mávajú klamnú silu materiálu, a keď sa potom ťažší chlap posadí na takú plastovú stoličku, stojaca navyše na klzkých dlaždiciach, môže sa ľahko ocitnúť na zemi a ublížiť si. Nehovoriac o tom, že polámaný plast mu môže spôsobiť škaredé zranenia.

Rozkladacie stoly, stoličky a lavice z našej ponuky zaberú v priestoroch vašej školy minimálny priestor. K manipulácii nie je potrebné zvolať všetkých chlapov -  dobrovoľníkov z okolia, so všetkým nábytkom si jednoducho poradia aj pani učiteľky. Po ukončení zas nie je problém so skladovaním nábytku, keďže sú ľahké, a nezaberajú veľa miesta. Pri ďalšej školskej akcii máte hneď všetko potrebné poruke.

Skladacie stoly z kvalitného polyetylénu sú silnejšie, ľahšie a odolnejšie ako podobný drevený nábytok. Sú ideálnym riešením pre použitie v exteriéri aj v interiéri.  Skladací stôl má pevnú oceľovú konštrukciu a nosnost až do 350 kg, čo umožní bezpečné a bezproblémové používanie aj pri väčšom množstve hostí, nohy sú oceľové a pri skladaní sa zložia do plastovej dosky. Robustný rám je chránený práškovým nástrekom a poskytuje pre stôl perfektnú základňu.

Stoly sú dodávané v troch veľkostiach, a to 155x70 cm, 183x75 cm a 244x75 cm, lavice sú dlhé 183cm.

Ku stolom si môžete kúpiť aj skladacie stoličky, či vysoké barové stoly.  Svojím vzhľadom pasujú do akéhokoľvek prostredia, sú ľahko prenosné a skladateľné.  Stoličky, stoly aj barové stoly sú odolné voči vplyvu počasia. Plast pod vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť, sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Vďaka nim môžete rýchlo a jednoducho zabezpečiť dosť miesta za minimálny čas. V ponuke máme aj skladacie lavice, ktoré sa perfektne hodia k stolom dizajnom aj veľkosťou. Môžete ich použiť ako sedenie pri stoloch alebo aj samostatne vonku aj v interiéri. 

Výhodou je tiež dizajn skladacieho nábytku. Praktická biela povrchová doska stolov je univerzálnym základom  pre vianočné posedenie, ale tak isto pre všetky ostatné akcie organizované školou. Vhodný je do akéhokoľvek interiéru školy, ale aj na exteriérové akcie k začiatku či ukončeniu školského roka. Svojím dizajnom vytvárajú príjemný celok pre rôzne príležitosti.  Barové stoly vám pomôžu dotvoriť priestor pre servírovanie nápojov a občerstvenia.

Ľahko umývateľný povrch a rýchle skladanie nábytku vám pomôže skrátiť upratovanie po školskej akcii. Nakoľko je nábytok vysoko odolný, má vysokú nosnosť a je vhodný na častú manipuláciu, je výborným pomocníkom v každej škole.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať, naši pracovníci vám s radosťou poradia vo výbere vhodného zariadenia pre vašu školu či škôlku.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.