Naspäť

Predajný stánok v Nitre

Rýchly odber Nitra okolie. Široká ponuka nožnicových stánkov, dostupne ceny, 5 rokov záruka, výborná stabilita, vysoká kvalita.

V dnešnej dobe je vytvorenie online shopu jednoduchou záležitosťou. Je množstvo stránok, ktoré zlepšili návod a tým aj ujasnili spôsob založenia online shopu. Nepotrebujete IT technikov, programátorov a dokonca Vám môžu odpadnúť platby za webhosting. Pridáte produkty, nahráte fotky a stránku publikujete. Možno aj objavíte, že sa vo Vás skrýva skutočný webový dizajnér. 


V prvom rade je samozrejme získať nápad. Nápad , ktorý je reálne uskutočniteľný a má potenciál na úspešnosť. Ďalej treba zvažovať napríklad miesto výkonu práce. Začínate a zvažujete svoje možnosti. Ako firma sme svoj potenciál rozšírili a skúsenosťami obohatili o kvalitné produkty. 


Môžeme teraz nahliadnuť, čo všetko Vám vieme zabezpečiť. Zaoberáme sa predajnými  stánkami. K dispozícií sú stánky s oceľovou konštrukciou, party stánky, záhradné pavilóny. Na výber máme z dvoch variant a to Super a Exkluzív.  Prekvapí Vás pevnosť konštrukcie , ktorá je odľahčená a taktiež odolná. Oceníte stabilitu, ktorá je veľmi dôležitá pri nečakaných zmenách počasia. Skladací stánok chráni pred UV lúčmi, dažďom, ale aj silnejším vetrom. Steny – plachtoviny sú vyrobené z hustej tkaniny, ktorá je stálofarebná a vďaka impregráciíí vodeodolná.  

Oceľová konštrukcia sa vyznačuje využitím termoplastickej práškovej farby. Z tohto dôvodu má matný pastelový efekt a bezchybný vzhľad. Vynikajúcim kladom je odolnosť voči korózii a oderuvzdornosť. 

V ponuke máme rozličné farebné prevedenia plachtovín a to nasledoné: modrá, oranžová, biela, zelená, čierna a béžová. Vybrať si môžete z rozličných,  pre Vás vhodných veľkostí. Či už stánok potrebujete na súkromné účely alebo profesionálne, sme ochotní  Vám poradiť vybrať si pre Vás to najlepšie.  V prípade, ak urobíte objednávku do 11,00 hod. je doručenie tovaru do 24 hodín. 

Kúpou stanov HAGO získate 5 ročnú záruku, to znamená, že sa o Váš stánok postaráme v prípade potreby náhradných dielov konštrukcie.


V prípade ochladenia Vám naša firma ponúka terasové žiariče.  Žiadne dokladanie dreva, alebo vzniknutý popol. Počas prevádzky nie je nutné sa o plynové ohrievače starať a taktiež nenáročná údržba je veľmi vynikajúcim kladom.  Či už potrebujete malý stolový ohrievač alebo vyhriať väčšiu plochu ako napríklad stan alebo terasu. Malé ohrievače sa vyznačujú ľahkým transportom a tie väčšie sú vybavené kolieskami na jednoduchú prepravu. Veľká ohrevná plocha terasových plynových žiaričov vyhreje dostatočne veľké priestory a preto sú nedolúčiteľnou súčasťou každej reštaurácie s vonkajším posedením. Chcete si posedieť na terase so šálkou horúceho čaju a zároveň si vychutnať čaro zimnej scenérie?  S plynovými ohrievačmi sa Vám tento magický moment stane skutočnosťou. 

Ako ste si všimli vieme našim klientom poskytnúť produkty, ktoré je možné využiť celoročne. 


Vytvorili sme pre Vás bonus


Naša filozofia znie: Len online byť nestačí. Ako online shop máme k dispozícií odberné miesto. Čo sa týka Slovenska je to konkrétne mesto Nitra. Koľkokrát by ste ocenili súkromné stretnutie, osobnú konzultáciu a vidieť tovar ešte pred objednávkou na vlastné oči. Presvedčiť sa o kvalite, ktorá môže byť prostredníctvom internetu skresľujúca a nemusí zodpovedať Vašim predstavám.  A preto sme vytvorili odberné miesta v týchto dvoch mestách. Náš sklad sa nachádza v Nitre. Veď osobne je zároveň bližšie. Spoznáte nielen produkt ale i predajcu a povedzme si narovinu niet nad osobný kontakt. Sme vám bližšie a uprednostňujeme stretnutie s Vami. Nebojíme sa schovať za telefóny alebo mailovú komunikáciu, sme si vedomí našej kvality a vieme ju pred Vami aj prezentovať. Osobný odber – z rúčky do rúčky? V tomto sme si zachovali profesionálnosť, pri osobnom odbere je možné hradiť tovar v hotovosti na základe ktorého vystavujeme doklad o kúpe. Nepadá Vám garancia, istotu máte rovnako ako pri kúpe cez online shop s vystavenou faktúrou. 


Neváhajte nás kontaktovať, tešíme sa na osobné stretnutie. FIRMA HAGOOverené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie