Formulár pre vizualizáciu

Orientačné ceny realizovaných potlačí môžete vidieť v galérií vyššie. 2D vizualizácia potlače je nevyhnutá pre výpočet presnej ceny a je spoplatnená vratnou zálohou 4.99 € s DPH. Záloha bude vrátená pri realizácií potlače (-4.99 € s DPH). V cene 4.99€ s DPH dostanete vizuál s možnosťou dvoch úprav vizuálu. Každá ďalšia úprava vizualizácie je spoplatnená sumou 2.50€ s DPH. Zálohovú faktúru vystavíme po dodaní všetkých podkladov potrebných pre vytvorenie vizuálu. Radi Vám vypracujeme vizuál s presnou cenou potlače a pravdepodobným doručením potlačeného stanu. Vizualizáciou sa nezaväzujete k potlači stanu!


Pošlite nám logo/obrázok vo vektore (.eps, .ai, .cdr, pdf vo vektore) , alebo obrázok v čo najvyššej kvalite.Vyberte z nákresu všetky lokality ktoré chcete potlačiť a farbu fólie zo vzorkovníka (pri plnofarebnej fotke nie je potreba výberu farby fólie)


Ak ste stan na potlač už objednali napíšte nám to pre spárovanie objednávky, aby sme stan neodoslali bez potlače!!! V prípade nejasností nám napíšte správu cez kontakt na webe. Grafické oddelenie BRIMO.

+421

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 88 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup