Naspäť

Plynový teplometový ohrievač

Stĺpové, stolové ohrievače a teplomety sú dobrou voľbou do každého počasia, ideálne riešenie či už oslavujete v reštaurácii, na terase alebo pod holým nebom.

Plynové ohrievače od Hago – ešte väčšia silvestrovská párty!

Najvýznamnejšia a najoslavovanejšia noc roka sa znova rýchlo blíži. Každý z nás rozmýšľa, kde by bolo najlepšie osláviť Silvestra. Niektorí zostávajú najradšej doma s rodinou, no väčšina z nás sa vyberie do ulíc a skupinky mladých ľudí povymetajú každý podnik v meste. Práve to je ten večer, keď všetky reštaurácie, bary a diskotéky praskajú vo švíkoch najviac za celý rok. Ak ste si nevybavili rezerváciu stola vopred, už len ťažko s partiou nájdete miesto, kde by ste sa usadili. 

Aj napriek tomu sa každý prevádzkar snaží spraviť aj nemožné pre svoj podnik a pre svojich hostí. V posledných rokoch sa ako výborným riešením, ako svoju reštauráciu „nafúknuť“, ukázalo aj využívanie terás počas každého ročného obdobia. Časti reštaurácií, ktoré sa predtým na dlhé mesiace prestali využívať, majú teraz svoj význam cez chladné dni a večery, no pokojne aj počas zimných mesiacov. Zákazníci tu môžu nájsť úplne plnohodnotný priestor pre posedenie s priateľmi, jedlo aj oslavu silvestrovskej noci. 

Zariadeniu terasy svojho podniku dáva väčšina reštaurácií veľký význam, pretože je to veľakrát prvý priestor, ktorý zákazník uvidí. Rozhoduje sa, či zostať a spraviť tržbu práve tu, alebo sa posunúť niekam ďalej. V lete ich prilákate zeleňou, kvetmi, príjemným prostredím. V zime je to zložitejšie, no stále môžete staviť na útulnosť aj vďaka dokonalej teplote, ktorú vám zaručia terasové ohrievače. 

Ako využiť terasu na 100%

Plnohodnotným využitím terasy môžete na silvestrovskej párty vo vašom podniku privítať aj dvakrát viac zákazníkov. A to je pre každý podnik významné číslo počas večera, keď sa toho zje a vypije naozaj veľa. Pripravte pre svojich zákazníkov také príťažlivé prostredie, že zostanú u vás až do rána.

Jednou z najdôležitejších podmienok pre zákazníka je príjemné teplo, ktoré ho u vás vďaka terasovým ohrievačom privíta. Pridajte mäkké vankúše, deky, svetielka a sviečky a atmosféra bude dokonalá. Vďaka tomu, že ohrievače fungujú na plyn a nie na elektrinu, nijakým spôsobom nezaťažíte elektrické okruhy vo vašej reštaurácii. Tie sú počas silvestrovskej noci zaťažené viac než dosť. Veľa sa varí, chystáte rôzny program, zapájate svetelné tabule, audio systémy a svetielka najrôznejších druhov. Ohrievače, ktoré nie sú závislé od elektriny, prídu vtedy naozaj vhod. Terasu vopred vykúrite a počas osláv už len udržujete teplotu. Počas najväčšieho ruchu tak nie je potrebné sa o ohrievače nijak špeciálne starať a vy sa môžete venovať už výlučne len svojim dôležitým hosťom. 

V situáciách keď je potrebné rýchlo a lacno zohriať vzduch je veľmi vhodné využívať plynové ohrievače s priamym spaľovaním . Kompletne spaľované palivo v ohrievači vytvára 100% tepla. Ak potrebujete rýchlo a efektívne vykúriť väčšiu halu, garáž, máme tu pre vás teplomety na propan-butan. Dostatočne silný ventilátor ohrievaču pomáha rozprestrieť  teplý vzduch po celej miestnosti. ohrievač je  vybavená potrebnými držadlami na manipuláciu. Prípadne môžete používať terasové stĺpové ohrievače kombinovať s teplometom, čím zabezpečíte rovnomerné príjemné teplo po celej ploche priestoru.

Keď organizujete väčšiu oslavu, potrebujete vaše priestory nielen vykúriť ale treba zabezpečiť dostatok miesta aj pre hostí. V ponuke našej firmy nájdete aj skladací nábytok - stoly, stoličky, lavice aj barové stoly. Stoly máme v troch rôznych veľkostiach, takže ich počet viete prispôsobiť veľkosti miestnosti či terasy.

Firma HAGO Vám ponúka vysokokvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať!

Náš tím je tu pre Vás!Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem