Naspäť

Plynový ohrievač - výborná voľba na chladné zimné dni

Propan-butanové ohrievače na terasu, balkón či verandu sú výkonné, mobilné, jednoduché na údržbu. Správna voľba na každú príležitosť.

Váš domov je miestom, kam sa vždy radi vraciate, tešíte sa na rodinu, spoločne strávené chvíle a oddych po náročnom pracovnom dni. Niektorí z nás sa usadia na gauč pred televízor so šálkou niečoho dobrého v ruke. Iní trávia svoje voľné chvíle radšej niekde vonku. Nakoľko nie je možné spraviť si vždy výlet do prírody, skrášľujeme a zvelebujeme si svoje balkóny, loggie či terasy.

Ak aj vy patríte do tejto skupiny, poznáte ten pocit keď investujete do prerábania svojho kúsku prírody svoj čas, financie a energiu, no nemrzí vás to. Viete, že vy aj vaša rodina sa budete môcť tešiť z tohto útulného zeleného miesta stvoreného pre oddych, rannú kávu, či večerné rozhovory pri pohári vína. 

Jediné, čo zamrzí, je fakt, že niekedy je na našom balkóne či terase príliš chladno na to, aby ste si tam len tak posedeli. Často nepomôže ani hrubá deka a teplý čaj. Presuniete sa teda radšej dovnútra a celú zimu, skorú jar aj neskorú jeseň musíte čakať na obdobie, keď si budete znova môcť užiť šálku kávy na terase. Napriek všetkému  by ste si chceli užívať svoju terasu, balkón či verandu bez ohľadu na ostré júlové slnko alebo jesenné sychravé počasie, či krásne slnečné, ale chladné zimné počasie. 

Túžite sedieť na terase a kochať sa okolitou prírodou za akéhokoľvek počasia? 

Riešením pre vás by mohol byť plynový ohrievač. Pred kúpou si musíte spočítať, čo vlastne chcete vyhrievať. Na malú terasu či verandu vám postačí menší a lacnejší plynový ohrievač. Niektoré napríklad majú nielenže slabší výkon, ale nedoporučuje sa prevádzkovať ich nepretržite. To sú lacné prístroje určené skôr na chladnejšie letné noci. Na celoročný ohrev, najmä v zimných mesiacoch potrebujete investovať o dosť viac, neoplatí sa šetriť na kvalite. Plynové ohrievače proti elektrickými terasovými ohrievačmi majú jednu obrovskú výhodu: sú mobilné, môžete ich umiestniť kamkoľvek, netreba ťahať žiadne káble ani hadice. 

V našej ponuke nájdete terasové plynové ohrievače Etna maxi či terasový žiarič Pyramida maxi. Oba stojacie plynové ohrievače sú vždy pripravené na použitie a s jednoduchou reguláciou výkonu, vďaka čomu sa vždy postarajú o ideálnu teplotu. Počas celej doby ich používania sa nemusíte o nič starať, iba si užívať ich príjemné teplo. Výberom týchto výhrevných zariadení sa tiež vyhnete špine a zápachu vo vašom domove a oba sú úplne tiché. Jediné, čo musíte zabezpečiť,  je klasická plynová bomba, ktorá vám postačí na cca. 12 hodín. Maxi ohrievačmi môžete vykúriť až 23-25 m2 veľkú terasu. Treba pritom dbať o dostatočné vetranie, ak ide o krytú terasu. Výrobcovia samozrejme mysleli aj na bezpečnosť - štandardom je tepelná poistka, ktorá v prípade, ak zhasne oheň zastaví prívod plynu. 

Ohrievačom tohto typu majiteľ rodinného domu s terasou či verandou  získa zhodnotenie svojho majetku a viac priestoru na život prakticky počas celého roka.  Plynové terasové  ohrievače vám môžu zabezpečiť celoročné používanie priestoru, kde ste sa predtým v zime málokedy zdržiavali. Môžete tým pádom vonku napríklad variť či zabávať sa, žúrovať s priateľmi, stretávať sa s rodinou.

Zároveň sú ohrievače dekoratívnym osvetlením a vytvoria príťažlivú atmosféru. Vďaka nadčasovému dizajnu sú ozajstným doplnkom pre ktorúkoľvek terasu. V prípade použitia pri rodinnom dome sú vďaka prídavným kolieskam ľahko presúvateľné kdekoľvek v okolí domu. Poslúžia vám tak pri rodinnom posedení aj pri väčšej záhradnej párty. Nemusíte na ohrievač dopredu myslieť, ani ho nijak chystať, stačí ho zapnúť jednoducho vtedy, keď sa ochladí. 

Vďaka týmto plynovým ohrievačom si o niekoľko mesiacov predĺžite sezónu na svojom obľúbenom mieste a budete si môcť vychutnávať chladnejšie dni a večery bez večného boja proti chladu.


Radi Vám poradíme, volajte, píšte...

Team Hago

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup