Naspäť

Plynový ohrievač na stôl

Plynové terasové ohrievače na vyhrievanie vonkajších terás barov a reštaurácií. Rýchlo a pohodlne pripravíte Vašim zákazníkom príjemné teplo aj v najchladnejších dňoch.Lyžiarska sezóna sa nám aj tento rok naplno rozbehla. Po náročných sviatočných dňoch sa mnohí z nás vyberú na hory spáliť nejaké tie kalórie, zašportovať si a samozrejme zabaviť sa. Hodiny strávené na svahu sú pre nás po niekoľkodňovom leňošení parádnou zmenou. Ešteže počas mrazivých dní na lyžiach ponúkajú lyžiarske strediská rôzne druhy občerstvení a stánkov, kde si môžu lyžiari na chvíľu oddýchnuť. Zohriať sa, ak je teplota hlboko pod nulou alebo si vonku užiť lúče slnka s teplým nápojom v ruke.


Tak ako v zahraničí, aj v našich lyžiarskych strediskách sa après-ski bary stávajú absolútnym hitom. Počas dňa sa sem najviac lyžiarov príde zohriať teplým čajom, kávou či rumom. Avšak v posledných rokoch už ponúkajú tieto bary zákazníkom pestré menu a čím ďalej, tým kvalitnejšie služby. Počas dňa tam hrá príjemná hudba, popoludní sa bary pomaly zapĺňajú a večer patrí ľuďom vyhľadávajúcim zábavu ihneď v blízkosti svahu. Tieto párty trvajú často až do skorých ranných hodín. Chvíľu na to zas vítajú svojich zákazníkov raňajkami, ktoré ich po náročnej noci dajú zas pekne do poriadku.


Či už patríte medzi tých, ktorí vítajú svojich zákazníkov tradičným čajom s rumom alebo rozbiehate moderný après-ski bar, snažíte sa vytvoriť pre návštevníkov čo najpríjemnejšie prostredie. Okrem mnohých iných vecí sa postaráte o to, aby ste im ponúkli príťažlivé menu, o dobrý marketing či o niečo extra, čo vedľa nemajú. Väčšina barov má terasu, kde sa môže človek občerstviť a zároveň si vychutnať výhľad na hory. Príjemné teplo vo vnútri, no tak isto na tomto mieste je to, čo k vám zo svahu priláka vymrznutých lyžiarov. Veľa z nich privíta tento vonkajší spôsob namiesto posedenia vo vnútri baru. Človek sa nemusí celý povyzliekať, čo je dosť zdĺhavé, no nemusí stáť ani priamo vonku na najväčšej zime. Prevádzkovatelia takýchto zariadení používajú na vyhrievanie svojich terás najčastejšie spoľahlivé a veľmi účinné terasové plynové ohrievače.   Plynové ohrievače, ktoré fungujú na propan-butanovú bombu, nie sú závislé od elektriny, prídu všade naozaj vhod. Terasu na začiatku sezóny vykúrite a počas dňa už len udržujete teplotu. Počas najväčšieho ruchu tak nie je potrebné sa o ohrievače nijak špeciálne starať a vy sa môžete venovať už výlučne len svojim zákazníkom, alebo vo voľnom čase si užívať krásnu scenériu okolitej prírody na príjemne vyhriatej terase či verande.


V našej ponuke nájdete stojace alebo stolové terasové plynové ohrievače . Oba druhy plynových ohrievačov sú vždy pripravené na použitie. Každý ohrievač je vybavený jednoduchou reguláciou výkonu, vďaka čomu sa vždy postarajú o ideálnu teplotu. Počas celej doby ich používania sa nemusíte o nič starať, iba si užívať ich príjemné teplo. Výberom týchto výhrevných zariadení sa tiež vyhnete špine a zápachu, jediné, čo musíte zabezpečiť,  je klasická plynová bomba, ktorá vám postačí na cca. 12 hodín. Maxi ohrievačmi môžete vykúriť až 23-25 m2 veľkú terasu, stolovými zas 7-9 m2. Treba pritom dbať o dostatočné vetranie, ak ide o krytú terasu. Výrobcovia samozrejme mysleli aj na bezpečnosť - štandardom je tepelná poistka, ktorá v prípade, ak zhasne oheň zastaví prívod plynu

Teplo si tým vo svojom bare zabezpečíte na terase počas dňa, no večer môžete zorganizovať aj stále viac populárnu après-ski párty. Zábava s dobrou hudbou, skvelými drinkami a k tomu priamo pod holým nebom bude pre mladých ľudí veľkým lákadlom. 

V prípade otázok nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme!


Team HagoOverené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom