Naspäť

Barové stoly výnimočný firemný večierok

Rýchlo sklápateľné barové stoly so super cenou. Materiál odolný proti zažltnutiu, použitie v exteriéroch aj v interiéroch. Rýchle dodanie, vynikajúca stabilita, výborná kvalita


Pri organizácií vianočného firemného večierka by ste mali dbať ohľad a zreteľ na to aby sa hostia vzájomne poznali. Ako organizátori  ste prešli zdĺhavým procesom príprav a  investovali ste dostatok času aby  sa plánované detaily zmenili na vydarenú akciu. Je potrebné pripraviť zábavný program alebo vymyslieť iné aktivity, ktoré zároveň vytvoria skvelú atmosféru a zároveň pozvaných hostí zblížia.  Vytvoriť kreatívny  program vyžaduje investíciu z Vášho pracovného času a zaoberať sa musíte s viacerými bodmi. Každý sa chce predsa na večierku zabaviť, oddýchnuť si od všedných pracovných dní a vychutnať si vytúžené voľno.  Práve z tohto dôvodu aby sa z večierku nestala pracovná porada , malo by zaznieť  maximálne  vyhodnotenie predchádzajúceho roka a  načrtnúť plány do toho nasledujúceho. 


Sme presvedčení o tom, že stretnutie tímu zamestnancov  je pre pracovný život pozitívum.  Utužovanie zamestnaneckých vzťahov je pre rozvoj firmy veľmi dôležitý, buduje sa dôvera nielen cez pracovné skúsenosti ale aj spoznáte svojich kolegov  zo súkromného života.  Príjemné vystupovanie a zábava Vás prezentuje ako príjemnú osobu. 

Zamestnanci majú byť oboznámení kde sa firemný večierok koná aby sa  vedeli dostatočne zladiť prostrediu. Na mysli máme či sa bude jednať o formálne alebo neformálne oblečenie. Vieme si predstaviť koľko námahy ste vynaložili výrobou originálnych pozvánok vrátane programu a výberu priestorov. Taktiež je dôležité použiť zariadenie, ktoré je praktické pri jeho rozkladaní alebo skladaní. 


Rýchle a jednoduché využitie barových stolov


Zamyslieť sa treba na časovo nenáročných prípravách aby ste s rozložením zariadenia nestrácali zbytočne čas a mohli svoju energiu venovať podstatnejším úkonom, ktoré súvisia s organizovaním večierku. Po dotiahnutí všetkých detailov prichádza moment, ktorý vedie ku kompletnej realizácií Vášho eventu.

V oblasti banketových stolov Vám vieme zabezpečiť bohatý výber sklápacích stolov. 

Firemné akcie, svadby, stánky s jedlom, barový stôl má v gastronómii nespočetné množstvo aplikácií. Či už sa rozhodnete pre vonkajšie alebo vnútorné použitie,  rýchlo a ľahko je uložený tak, aby šetril miesto. Sklápacie barové stoly môžu byť vizuálne ešte atraktívnejšie pre svadby alebo iné slávnostné udalosti keď použijete rôzne dekoračné prvky.  

Vyznačujú sa skvelou stabilitou a pevnosťou. Vyrobené sú zo silného nežltnúceho plastu. Oceľová konštrukcia s práškovou farbou sa vyznačuje vysokou kvalitou. Barové stoly si  zachovávajú  svoju farebnú stálosť. Okrúhly pult s priemerom 80 cm je odolný aj proti hrubému znečisteniu. Jednoduchá údržba je vynikajúcou prednosťou. 

V prípade jeho uskladnenia ich môžete poukladať na seba a tým nezaberú veľkú plochu z priestoru. 

Slávnostné sedenie pozostáva z okrúhlych stolov a stoličiek. Pozvaní hostia alebo zamestnanci sedia spolu v menších skupinkách.  Tým majú priamy prehľad na večierok a priamy očný kontakt so susednými stolmi. Pri sedení do tzv. učka sa môžu baviť maximálne tak oprotisediaci. Sedenie za barovým stolom môžu viesť nerušené rozhovory a prostredníctvom tohto sa môžu budovať  výborné pracovné vzťahy.  Odporúčame aby za jedným stolom bolo 5 až 9 osôb. 


Využitím barových stolov zabezpečíte jedinečný firemný večierok, preto sme Vám radi poradíme, neváhajte nás kontaktovať.

Firma Hago


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 139 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup